Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a férfiaknak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiaknak csak a kiegyensúlyozott harmónikus nôk tetszenek?

Figyelt kérdés

Fiú barátaim is sokszor kifejtették, hogy a kevésbé harmónikus nô nem kell nekik annyira és én is ezt tapasztaltam.

Igyekszem magamat kiegyensúlyozni amennyire tudom, járok sportolni, programokra társaságba.

De ha sokáig egyedül vagyok, akkor nem mindig tudom magamat motiválni, ez egy ördögi kör kb..sok erô kell hozzá.

Múltkori ismerkedésemnél meg már az volt a baj, hogy egyáltalán nem mutattam a gyengeségeimet a férfi felé pont emiatt. Nagyon tartottam magamat, hogy ne legyek neki teher, így viszont kevésbé megközelíthetô az ember. Szóval akkor semmi se jó..


2017. szept. 20. 23:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem igaz, mert férfiak között is vannak ilyen típusú "félemberek" (bocsi a kifejezésért), akiknek kell valaki, aki motiválja őket, mert maguktól nem megy. Csak egymásra kell találnotok az ilyenekkel.

Nyilván aki egyedül is elég önálló, és nem kell neki egy másik ember a teljes élethez, mert egyedül is teljes, annak hasonlóan teljes ember kell társnak, mert egy más motivációjára éhes társ teher lesz számára.

Én pont ilyen egyedül is teljes egyedülálló társat szeretnék, de én meg az ilyen félemberkéket látom magam körül, akikkel meg nem tudnék boldog lenni. Ez van. :-)

2017. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt már anorexiával küszködő, magát hánytató barátnőm is.


Volt már drogos barátnőm is. (Nem, nem füvezett, másról volt szó.)


Volt már lány, akit korábban megerőszakoltak sajnos és nagyon visszafogott, nehezen nyíló volt.


Volt csaj, aki nagyon diszfunkcionális családból jött és emberileg (saját maga által bevallottan is) nem lehetett őt elviselni hosszú távon.


Mondjuk volt bennük egy közös pont: Gyönyörűek voltak.

2017. szept. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A "férfiak" túl tág fogalom. Nyilván vannak olyanok, akik komolytalant keresnek, vagy szerencsétlenek, akik szintén kiegyensúlyozatlanok... Az ilyenek biztosan el vannak egymással.


Komoly párkapcsolathoz valóban szükség van a kiegyensúlyozottságra.


Viszont hosszú távon jön csak ki ez a szempont szóval első randik alkalmával nem ütközhetsz ilyenbe, azokon még pszichopaták is gyakran átmennek :D


Valamit elnéztél itt. Jó dolog, ha nem mutatjuk a nagy hibáinkat. Viszont vannak azok az apróságok, amilyen szintű hibákat senki sem fél felvetni, amit elő tudunk adni úgy is, hogy mi magunk is nevetünk rajta. Ezek valóban építik a bizalmat.


Ezt meg nem is én mondom, hanem Ann demarais és társai az első benyomás c könyvben! Ajánlom! enkóron megtalálod, és windjview fog kelleni majd, mert djvu formátumban van

2017. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon a válaszokat!:)
2017. szept. 21. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!