Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak, hogy néz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, hogy néz ki külsőleg- belsőleg egy 10/10-es nő? Legyetek szívesek részletesen leírni a külső és belső tulajdonságokat.

Figyelt kérdés
Nyilván mindenkinek más az ideál, de azért ha valóban meglátnak a pasik egy 10/10-es nőt, azért arra a fiúk nagyrésze rámondja hogy ő egy top10es csaj :)

2017. szept. 21. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Fájdalmasan buta kérdés :D Az, hogy ki tetszik nekünk azt az dönti el, hogy gyermekkorunkban milyen kinézetű emberrel tudtunk érzelmes/bizalmas kapcsolatot kialakítani. Így nézve nincs olyan, hogy top 10-es csaj, ba**ki. A belsőt meg végképp nem lehet meghatározni... Az meg, hogy nekem ki a jó nő, azt nem értem, hogy neked miért lenne bármilyen formában is releváns infó.


Nem okoskodni akarok, csak könyörgöm, legyünk már egy picit intelligensebbek az ilyen pumped gabó szintnél.

2017. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Külső tulajdonságok:

Magas, erősebb testalkatú, teltebb, vastag combú, barna szemű, hosszú hajú


Belső tulajdonságok:

Szeret kimozdulni, eljön bulizni, szereti ha tőrődnek vele és törődni, de önálló és erős, széles az érdeklődési köre, van önálló gondolata, célja

2017. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%

Utálom mikor az emberek összekeverik a külsőt és a belsőt, meg arról kezdenek beszélni hogy "ha szereted, neked mindig 10/10 lesz". Ez nem így működik egy logikus gondolkodásra képes embernél.


Életem szerelme olyan 10-ből 8-as volt, de még azt is elfogadnám ha valaki más 7-esnek mondaná. KÜLSŐRE.

2017. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"RÉSZLETESEN!!!!!"


Igenis, hadnagy! :D

Nos, az én ideám egy parancsolgató nőszemély, aki rám rivall gyakorikérdéseken, hogy "RÉSZLETESEN!!!!!"


Komolyra fordítva, ami kapásból eszembe jut:


Belső:


Forró punci (ha azt írom, amit elvársz ;-) )

Szóval, legyen nyitott a kölcsönös alkalmazkodásra, legyen nyitott tudatú, rugalmas és alapos gondolkodású, ne legyen kaotikus, az eszével gondolkodjon, a szívét érzelmekre használja inkább

(nos, az eddig felsoroltak alapján képtelenséget várok el a nőktől),

legyen empatikus, jóindulatú és figyelmes velem szemben, mint én, vele szemben.

És adja önmagát, természetesen a törvényesség keretein belül.


Elsősorban introvertáltabbakra vagyok nyitott, de evvel együtt lehet szenvedélyes is.


A parancsolgatókat valójában nem kedvelem. Az együttműködőeket annál inkább. Egyébként ha már 10/10, akkor legyen szelíd, szerény, pici szégyenlős.


De csak ha valóban ilyen. A "színésznőket" hamar kiszúrom.


És top10 része, ha művészetkedvelő, főleg ha az elvonthoz, absztrakthoz vonzódik -főleg zenében-, de nem sznobként, hanem őszinte igényből.


Külső:


Ábrándos arc, mély lelkületet árasztó sötét szemek.

Ne legyen molett, határeset kb 165 cm / 70 kg.

Közepes formás mell, vagy kicsi formás.

Viszonylag nagy és formás fenék.

Ívelt derék-csípő vonal.

Ázsiai típus, de nem mongoloid, legfeljebb részben, pl japán.

Vagy délszláv.

Egy kevés roma "beütés" nem gond az alkatában, genetikájában.

2017. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Úgy mint a párom :D


Egyébként, ha külsőt kell nézni: akkor hajszín és szemszín mindegy.. hosszúságra meg annyi, hogy a legrövidebb az max válig érhő lehet.. annál rövidebb már nem tetszik. testalkatban meg inkább a husisabbak.

Belső: őszinte, vicces, megértő, segítőkész, mosolygós, érdeklődő, elfogad úgy ahogy vagyok, nem zavarja a hobbim, elfogadja a zenei ízlésem röviden ennyi. :)

2017. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szelíd, piros szemű, hosszú... fülekkel rendelkezik, és általában nem értem, mit mond, mert makog. Ezen felül újságok címoldalán szerepel.


Bár nem a saját ideámra utaltam, hanem a bakoméra.

2017. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!