Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most, hogy rájöttem, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy rájöttem, mi a problémám a párkapcsolatokkal, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok. Mindig ugyanaz a forgatókönyv: beleszeretek valakibe, erre ő összejön mással/kiderül, hogy már van valakije/egyedül akar maradni. Túl későn lépek, már ha lépek egyáltalán. Ha azonban lenne esélyem valakinél, akkor hirtelen már nem is tetszik annyira, a nyomulás pedig szabályosan megijeszt. Volt már kapcsolatom, de az valahogy mégsem volt olyan jó, nem volt olyan szenvedélyes.


Tudom, hogy 29 évesen már rég túl kellett volna jutnom ezen.


Kis utánaolvasás és -gondolás után rátaláltam a magyarázatra: gyerekkoromban elég távolságtartó volt a viszonyom apámmal, mindig úgy éreztem, hogy nem szeret. Megtett értem mindent, amit egy szülő megtesz a gyerekéért, vett nekem kaját stb. de érzelmileg mégsem álltunk közel egymáshoz. Én nagyon szerettem volna egy bensőségesebb viszonyt vele, de nem tudtam kezdeményezni, ő pedig nem foglalkozott ezzel. Emlékszem, sokat sírtam emiatt. Lehet, hogy ezt viszem át a kapcsolataimba, ezért az olyan férfiakat szeretem, akiknél nincs esélyem.


A kérdésem tehát az lenne: most, hogy erre rájöttem, mit tehetnék? Fogadjam el, hogy sosem lesz olyan kapcsolatom, amilyet igazán szeretnék? Ismerkedjek olyan férfiakkal, akik nem érdekelnek? Annak mi értelme van? Mi lehet a megoldás?



2017. szept. 22. 17:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet leírni, hogy mi az a családállítás? Jó drága, szóval már jól indulunk. Ez valami lehúzós marhaság?
2017. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Te is beírhatod a google-ba, ahogy én tettem :-)
2017. szept. 22. 19:07
 13/17 anonim ***** válasza:

Na, utánaolvastam. Gyerekek, ez egy áltudományos baromság. Nem lep meg, ha jó drága is, elvégre könnyű lehúzni a sok hiszékeny barmot.


Ez a családállítás úgy viszonyul a valódi pszichológiához/pszichiátriához, ahogy a homeopátia a valódi orvostudományhoz.


Komolyan, ki volt képes ezt a hülyeséget ajánlani szegény kérdezőnek? Nagyjából öt perc alatt kiderül, hogy ez egy kamu pszichomaszlag, amit valami katolikus pap(!) talált ki.

2017. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

hetes vagyok


a legjobb cikk a wikin:

[link]


Drága az, ami nem éri meg az árát. Ha vmi "kitermeli" a befektetést, legyen pl. egy termelő beruházás, aminek a nyeresége az anyagi profit, akkor az megéri. Ha lelki értelemben vett nyereségről van szó, ami következő évtizedeidre esetlegesen meghatározza az életminőségedet, az drága?


A családállítás bevezetőjében elhangzik, h az emberek mintegy 9%-a nem reagál erre módszerre. Az is nyilvános adat, h kb fele azonnal, a többi része mintegy fél éven belül reagál a módszerre. Az is tény, h orvosilag vizsgált módszer, de a hatásmechanizmus nem ismert. Erről itt:

[link]

a Kritika résznél van szó.

2017. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, az a tény, hogy a hatásossága nincs semmivel alátámasztva. Finomkodóan úgy fogalmazol, hogy a hatásmechanizmusa nem ismert, ami azt implikálja, hogy működik, csak nem tudjuk, hogy. Erről azonban szó sincs. Semmi nem bizonyítja, hogy bármilyen hatása lenne, ráadásul teljesen random zagyvaságokat állít:


"Pl. Bert Hellinger fedezte fel, hogy létezik egy közös családi lélek, egy olyan családi energiamező, amely meghatározóan irányítja az egyes emberek életét.

A családi lélekben /mezőben szigorú törvények uralkodnak. Ha megsérülnek, az generációkon keresztül negatív hatással van a családtagokra. A családi lélek megkezdi a kiegyenlítést, a jóvátételt. Működésbe lép a rendszer-lelkiismeret, például úgy, hogy a gyerek kezd el érthető ok nélkül rosszul élni, vagy valamilyen testi-lelki tünetet mutatni. Mivel az okok ilyenkor nem a saját élettörténetben vannak, mindaddig eredménytelenek maradhatnak a testi és lelki kezelések, amíg a rejtett dinamika napvilágra nem kerül és fel nem oldódik."


[link]


Ez a családi energiamező úgy baromság, ahogy van. Emberek, komolyan, hogy tudtok ilyen nyilvánvaló ökörségeket bekajálni?

2017. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Belattad h mi allhat a rossz valasztasaid mogott,innentol mar csak egy lepes h tegy ellene. En egyszeruen olyanokat is beengedtem az eletembe,akiket elotte kizartam volna,tehat szembementem a korabbi elhibazott valasztasaimmal es ha nem is elsore, de megtanultam ertekelni azt,aki mellettem van.Tokeletes valasztas nincs,olyan van h dontesz es a dontesed mellett kiallsz. Jelenlegi parom kulsore nem tetszett,belsore a szamomra tokeletes pasi,nagyon sokat vivodtam es adtam a dolognak egy eselyt.Ma mar ahogy nezem,nem ertem a regi magam h mi nem tetszett rajta,annyira megszerettem:) Szerintem azok a tartosabb kapcsolatok, ahol a ferfi akarja jobban a not az elejen,vagy a no elhiteti a ferfival h a ffi akarta jobban.Ha nem ugy tekintesz erre h az illeto eroszakosan nyomul,hanem neked udvarol,szerintem a kezdeti ellenszenved lekuzdheto. Nem kell egyedul maradnod! Plane ha felismerted ezt a dolgot! Csupan a jol bejaratott sema helyett bele kell vagni egy uj semaba. Edesapadat meg el kell tenni a megfelelo polcra .
2017. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

5: Egy feminin szexusú embernek nem tágak a lehetőségei.

Egy kezünkön meg tudjuk számolni, hány férfi volt életünkben, aki iránt szexuális vágyat éreztünk. Közülük lehet választani.

Én mindtől kosarat kaptam.

Kb. 6-8 évente kerül a látóterembe valaki, aki iránt érzek testi vonzalmat is, nem csak érzelmit.

2018. jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!