Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső az átlagos férfiak számára rémálom az átlagos nők számára kánaán?

Figyelt kérdés

Voltam fent társkeresőn, tinderen stb, de szinte vissza sem írtak, emberszámba sem vettem, mondjuk érhető mert özön kan majom van fent. Egy kövér nővel lehetett volna randim, de azzal nem.....

Több teljesen átlagos nő ismerősöm ilyen helyeken talált párt, és nem is akármilyen férfi személyében. Aránylag jól néznek ki, az egyik fogorvost fogott ki a másik vállalkozót aki nem keres keveset. Az egyik nőnek pedig 2 gyerek is van.


2017. szept. 27. 17:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

“Akkor logikusan ha előnytelennek gondolom a külsőm, akkor nem olyan helyen ismerkedek, ahol csak az számí”


Tudod, nem mindenkinek akad hatalmas ismerősöm köre, ahol ismerkedhet. A legtöbb nővel a környezetemben vagy már volt valamilyen szintű kapcsolatom (min pár randi), vagy oka van, hogy valami miatt sosem tettük meg.


Ha pedig új embert szeretnék megismerni, akkor logikus, hogy próbál sz ember ismerkedni ott, ahol más is ezért van


Mellesleg, a tarskeresőző nők legalább 80%-a szerepelteti az adatlapján, hogy neki nem a külső a fontos, hanem a belső értékeket keresik. Csak nem arra célzol, hogy mindenki hazudik.

2017. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem én írtam, hogy a tinderen meg badoon csak a külső számít. Sose használtam egyiket se, szóval elhiszem bárki bármit mond róla.
2017. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Átlagos nő vagyok. 37 évesen az elittárson egy évig fenn voltam. Egy év alatt már nem is emlékszem pontosan, hogy 2 vagy 3 pasi írt rám, de ennyi volt összvissz. ennyit a kánaánról.
2017. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13


Én pedig 2 éve vagyok fent, és egyetlen nő se írt rám, pedig átlag feletti vagyok... :D

2017. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mit akarsz 37 évesen ? Már itt is megmondták, hogy három x-től már vén trottyok vagyunk :D

31/f

2017. szept. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

13: mondjuk az elit társra tényleg nem sokan járnak.


Egyébként ha van fent egy jó fotód, 2-3 értelmes mondatod magadról, és nem extrém a bmi indexed, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz, ha nem kapsz levelet (ha mástól nem, akkor attól a fél tucat pinabunustól, akik az összes újonnan regisztráló nőre ráírnak szó szerint ugyanazzal a sablonlevéllel)

2017. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jó, gondolom a tény hogy van egy gyerekem elijesztette őket, értelmes is vagyok,diplomás is, helyes is és a bmi indexdem akkor azért jobb volt mint most, de most nem is vagyok fenn sehol és amúgy most sem extrém szerintem.

Nem panaszkodásból írtam csak arra hogy hol van a kánaán. Egyesek fejében. Esetleg a szép és fiatal lányoknál. De míg egy velem egykorú és hasonló adottságú pasi vígan írogat a fiatal libákra, én már ugye lehúzhatom a rolót egyesek szerint.

2017. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy veled egykorú (és akár nálad jobb adottságú) férfi vígan írogathat a "fiatal libákra". Igen, ez igaz, nincs ezzel semmi gond.


Azt mondjuk nem látod, hogy ezekből a "fiatal libákból" hány büfög legalább annyit vissza, hogy bocs, nem téged kereslek (meg a harmincasokból is). Mert kb 100 kiküldött levélből 99-re semmilyen, de tényleg semmilyen válasz nem érkezik.

2017. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!