Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van ez? Ha nem keresel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Ha nem keresel párt, nem vagy ráfeszülve akkor magától jön?

Figyelt kérdés

Egy csomó jó belső tulajdonságom van,külsőre sem vagyok rossz,na nem a legmenőbb de azért nem csúnya. Mégis,kapcsolat kereséskor eljutok a másik nemmel valameddig aztán vége lesz valami miatt. Nem értem.

Kezdek elszomorodni. lassan egy éve szingli vagyok.


2017. szept. 29. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem keresel, és nem vagy ráfeszülve, akkor még kisebb az esélyed.
2017. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Eroltetve minden nehezebb, ahogy ez is.
2017. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

A görcsölés számít. Ha valaki nagyon akar magának párt, akkor képes tapadni a másikra, ami irritáló lehet, ez miatt nehezebb párt találnia.

Viszont aki lazára veszi, nem érdekli annyira, az nem görcsöl rá, nem tapad a másikra, sokkal könnyebben tud párkapcsolatot kialakítani, mert ad légteret a másik embernek, nem generál felesleges konfliktust.

2017. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem jön az így se úgy se. 22 éve szingli vagyok, és sokszor már csak a halálom várom, amikor arra gondolok másoknak van nője.
2017. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4/4! És keresed? Vagy hogy?
2017. szept. 29. 17:11
 6/13 anonim ***** válasza:

Több indokból is jobb, ha nem vagy ráfeszülve. Leírom, hogy SZERINTEM miért gyorsabb (vagy tűnik gyorsabbnak), ha nem vagy ráfeszülve.


1. Nem arra figyelsz, hogy most is lementem este partizni a városba, és senkit sem ismertem meg már megint! (nem az egyszeri-másszori kudarc élményen tépelődsz, mert lesz@rod)


2. Nem úgy mész bulizni, hogy barátnőt akarsz vagy pasit. Csak jól érzed magad :) Nincsenek elvárásaid az este végével kapcsolatban. Ha mosolygós vagy és elvagy a barátaiddal, akkor sokkal szimpatikusabbnak tűnsz kívülről. Mintha folyton bepróbálkoznál.


3. Az életed így nem az köré épül, hogy nincs senkid. Találsz magadnak célt (munkát, hobbit, barátokat stb), ami felé mész, és azok a dolgok meghozzák az új ismeretségeket. Ahol TÉNYLEG megismered a másik embert, és nem csak egy béna diszkó. Kívülről sokkal ambíciózusabbnak látszol, akinek vannak céljai az életben... és nem csak azon kesereg, hogy nincs párja.


4. Gyorsabban telik az idő. Akár 1-2 hónap eltelik és semmi barátnő, de nem vagy ráfeszülve. Hagyod, hogy a körülötted levő nőkkel megismerkedj és nem tapadsz rájuk. Nem vagy kiéhezve, mert nem ezen pörögsz. Nem ijeszted el őket.

(Mióta rájöttem, hogy nem azon kéne pörögnöm, hogy van-e nőm vagy nincs, hanem a dolgaimmal foglalkoznom és intézkednem... el telt 3 hét és két lánnyal is összejöhettem volna. Csak egyet választottam nyugi.)


Ha mégse jön össze, akkor nem ezen örlődsz stb.

SZóval maga az hozzáállásod változik és így egy rakás apró dolog a környezetedben.


Nekem az a benyomásom, hogy kb 4-5 hónap kell ahhoz, hogy találjak magamnak egy lányt, akinek én is bejövök. Talán félév. És mikor egy kapcsolatomnak vége, akkor tudom, hogy akkor most 4-6 hónap szünet a csajoknál szinte tuti, és nem stresszelek erre rá.

Mióta így állok hozzá azóta úgy tűnik, hogy 1-3 hónapra rövidült azaz időszak, amikor nincs valami lány éppen a horgon.


20 F

2017. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk én 40 leszek nemsokára. Nehezebb kissé.
2017. szept. 29. 17:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Kerestem, amíg meg nem untam, hogy sosem jön össze semmi.

Miért pazaroljam időm és energiám olyanra, amit sosem tudok elérni? Feladtam. Már rég broken vagyok.

2017. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Negyven leszel nem sokára és most jut eszedbe párt keresni?


én 18-19 évesen már rájöttem erre a "nem erre koncentrálok és akkor jobb lesz" trükkre, és nem 40 évesen teszem fel a gyakorik a kérdést.


Eddig mit csináltál?

Az ember 15 éves korától kb a párkereséssel foglalkozik. Te?

2017. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Volt nekem feleségem,meg párkapcsolatom. Tudod,van mikor valami végetér.
2017. szept. 29. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!