Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van ez? Ha nem keresel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Ha nem keresel párt, nem vagy ráfeszülve akkor magától jön?

Figyelt kérdés

Egy csomó jó belső tulajdonságom van,külsőre sem vagyok rossz,na nem a legmenőbb de azért nem csúnya. Mégis,kapcsolat kereséskor eljutok a másik nemmel valameddig aztán vége lesz valami miatt. Nem értem.

Kezdek elszomorodni. lassan egy éve szingli vagyok.


2017. szept. 29. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Erre is rájöttem már. Persze húsz év különbséggel biztos több dolog ért már véget a Te életedben, viszont azért a több tapasztalat is a Te oldaladat gazdagítja.
2017. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam valahol ezt az idézetet,azt hiszem ide illik, így hangzik:

"Uralod, ha elengeded

Eléred, ha nem kergeted

tiéd, ha már nem akarod

megtalál, ha nem kutatod"


Ne görcsölj, tereld el a gondolataidat, foglald le magad, élj, és semmiképp se szomorodj el, nem vagy lekésve semmiről. Lehet, most épp a türelmet kell megtanulnod, ami kellemetlen, de hasznodra válik.

N30+

2017. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát öregem várhatod a csodát, ha lány vagy, akkor ugyis csak ezt a valóságot éled, hogy majd dolgoznak helyetted, te csak ülj a hátsodon.


Ha viszont pasi vagy, és nem nézel ki jól...hát tényleg várhatod a csodát...nők lehet, hogy jönni fognak, de csak olyanok is, akik téged néznek ki maguknak. Az meg nem hiszem, hogy neked jó lesz.

2017. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!