Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők mi a véleményetek erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsősorban lányok/nők véleményére lennék kíváncsi. Megkérek mindenkit,hogy az őszinte véleményét írja le. :)


19 éves fiú vagyok és sajnos nagyon bamba vagyok a nőkhöz. Amit tudni kell rólam,hogy nagyon csendes,visszahúzódó és sajnálatos módon a szavak embere sem vagyok. Emiatt egyáltalán nem merek ismerkedni egyetlen egy lánnyal sem. De van egy lány aki nagyon szimpatikus nekem és nagy nehezen összeszedtem minden bátorságomat és beszélgettem vele. Nagyon jól elbeszélgettem vele és persze közben remegett a kezem,lábam de nem volt elutasító és ha csak rövid ideig is de tudtam vele beszélgetni. Sajnos a továbbiakban nem merem keresni a társaságát mert amikor meglátom rögtön kimegy az erő a lábamból és meg sem merek szólalni és azon jár az eszem,hogy mit is akarok én tőle és ha a közelemben van sajnos még köszönni sem merek neki amit nagyon szégyellek. Pedig lenne közös témánk mert ugyanabban az iskolában tanulunk,ugyanazon a szakon csak Ő egy évfolyammal feljebb így legalább lenne egy közös témánk. De egyszerűen nincsen annyi bátorságom,hogy beszélgessek vele pedig mindig csak arra vágyom. És amikor meglátom leszállni a vonatról szabály szerűen meghasad a szívem,hogy hogyan is lehettem ennyire bamba. Egyszerűen menthetetlen vagyok.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen. 19/F.



2017. szept. 29. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Balfassz viselkedes, soha nem lesz semmi igy koztetek. Ha dumalgatsz vele de kicsit zavarban vagy, ennel meg az is ezerszer jobb.
2017. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján sajnos tényleg nagyon bambának tűnsz a nőkhöz (nagyon aranyos megfogalmazás:D), viszont értékes, jó embernek is tűnsz, csak ezt nem mered másokkal láttatni. Ahogy az első hozzászóló is írta, ennél a fajta bambaságnál még a kicsit ügyetlenebb stílusú bezsélgetés is jobb, próbáld meg, kezdd el valahol, ha másnak nem is, tapasztalatszerzés és nagyon jó lesz. Otthon tükör előtt is gyakorolhatod a beszélgetés művészetét.
2017. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. :)


#1/2: Teljes mértékben igazad van balfassz vagyok ezt én is belátom. Ha nem beszélgetek vele akkor soha sem lesz köztünk semmi sem ezzel tisztában vagyok.


&2/2: Köszönöm szépen,hogy értékes és jó embernek tartasz bevallom őszintén ez jól esett :). Csak a probléma ott kezdődik,hogy egyáltalán nem merem elkezdeni az ismerkedést. Úgy állok hozzá,hogy mit is akarok én tőle és inkább meg sem próbálom.Tisztában vagyok vele,hogy azzal vesztem a legtöbbet ha meg sem próbálom de nem tudok mit csinálni. Ha el is zavarna akkor én ezt egy kudarcként élném meg és utána nem is próbálnék meg többet ismerkedni senkivel sem ahogyan ismerem saját magamat. És lehet,hogy utána úgy állnék hozzá,hogy ha egy lány akar tőlem valamit akkor tegye meg Ő az első lépést mert én nem fogom de tisztában vagyok vele,hogy ennek kicsi az esélye. Egyszerűen nagyon elkeserít,hogy ilyen bamba vagyok mert még azt sem veszem észre ha talán szimpatikus vagyok valakinek. Egyszerűen nem tudok mi tenni ez ellen mert nincs hozzá bátorságom,hogy ismerkedjek akkor sajnos semmi sem fog változni.

2017. szept. 29. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Pedig azt írod, hogy mikor összeszedted a bátorságodat és beszélgettél vele, kellemesen elbeszélgettetek és nem volt elutasító. Ez mindenképpen jó jel. Beszélgessetek többször keveset, amikor csak van rá egy kis lehetőség, használd ki, és próbálj beszélgetést kezdeményezni. Ne görcsölj rá, ne gondolj olyasmit, hogy "mit akarok én ettől a lánytól", nem kell úgy csinálni, mintha akarnál tőle valamit. Add önmagadat, még ha egy kicsit "bamba" is vagy, ne félj a lánytól, nem hinném, hogy leharapná a fejedet, vagy bármi mást :D Sok lánynak be is jön, ha azt látja, hogy a fiú kicsit zavarban van a társaságában, néha imponáló is tud lenni, mert látja belőle, hogy nem közömbös neked. Külsőre rendben vagy? Tudom, nem ez a legfontosabb szempont, de egy "bamba" viselkedést lehet vele kicsit kompenzálni :)

2017. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer meg merted szólítani, akkor meg fogod tudni máskor is, főleg ha nem volt elutasító. Nem igazán értem, hogy ha pont az ment neked, ami a legnehezebb (ti. az első megszólítás), akkor a könnyebb része már miért okoz ekkora görcsöt. Gondolom, nem akarsz egyedül meghalni, ha viszont nem akarsz, akkor ideje változtatnod. De ez a se hús, se hal állapot a legrosszabb. Akkor vagy ne kezdj ismerkedni senkivel, és rendezkedj be az örök magányra, vagy tegyél valamit a siker érdekében. Senki sem menthetetlen, csak az, aki nem is akar magán segíteni. Döntsd el, hogy te melyik szeretnél lenni: a vágyódó "forever alone", vagy a Supermanné ugyan soha nem váló, de az életben elboldoguló fickó. Egyetlen beszélgetésből is rengeteg pozitívumot tudnál meríteni, ha egy kicsit is odafigyelnél erre az egészre: oda mertél menni, tehát legyőzted a félelmedet; elbeszélgettetek, tehát mégsem vagy annyira béna, hogy ne jöjjenek a szavak a szádra; nem volt veled elutasító, tehát akkor másoknak is simán lehetsz szimpatikus, akár még vonzó is. Máris megtettél egy hatalmas lépést, ráadásul begyűjtöttél egy csomó pozitívumot, amiből tudsz építkezni, úgyhogy ne nyafogj, és ne tartsd magad menthetetlennek. Legközelebb menj oda, és szólítsd meg megint, leharapni nem fogja a fejed, és még az is lehet, hogy jópofának fogja tartani a zavarodat, és ő fog kikezdeni veled.
2017. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De hát mit is akarhatnék tőle? Hát őt, ő meg téged talán. Vedd már észre hogy létezel és értékes vagy. Beszélgess vele, lazán könnyedén ha keveset akkor annyit. Pár szó is elég aztán alakul. Minden kezdet nehéz de belejössz és rutint szerze
2017. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó 2, önálló véleményetek is van a helyzetről, vagy csak az én hozzászólásaikat szerették el volna összefoglalni? :D
2017. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igen amikor legelsőnek elbeszélgettünk akkor tényleg nagyon jó volt de a második beszélgetésünk alkalmával összezavart nem tudtam rajta kiigazodni.


Ne görcsölj rá, ne gondolj olyasmit, hogy "mit akarok én ettől a lánytól", --> Pont ez az amit nem tudok kiverni a fejemből. De nem csak Ő nála van így hanem minden lánynál ugyan ez jár a fejemben,hogy egy ilyen szerencsétlen mint én mit is akarhat.


Senki sem menthetetlen, csak az, aki nem is akar magán segíteni.--> A probléma ott kezdődik,hogy már valamilyen szinten beletörődtem abba,hogy ilyen vagyok és ezen már nem lehet változtatni.


Vedd már észre hogy létezel és értékes vagy.--> Én ezt egyáltalán nem tudom elhinni és elfogadni.



Aki kíváncsi a teljes történetemre,hogy hogyan is alakult a beszélgetés privát üzenetben szívesen megosztom :)

2017. szept. 30. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, én a második hozzászóló vagyok, és szívesen meghallgatom a történetet :)
2017. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!