Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A molettebb nők miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A molettebb nők miért nem próbálnak meg úgy öltözködni, hogy az tetsszen a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Tök furcsának tartom a testesebb nők többségét, lehetnének jó nők, mert pl. csomónak nagy a melle és szép az arcra, mégis hatalmas bő felsőket hordanak és ugyanolyan farmert,pedig pl. egy kivágott felsőben tetszetősek lehetnének... Miért van ez?
2017. szept. 30. 16:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"A molettebb nők miért nem próbálnak meg úgy öltözködni, hogy az tetsszen a férfiaknak?"

Azért, mert nem mindenkinek a pasizás körül forog az élete. Nyilván nem fogok úgy egyetemre menni, mintha bulizni mennék, a kényelmet keresem. Egyébként is van már 2 éve barátom, nem szorulok rá, hogy mások is rám csorgassák a nyálukat.


"De aki szép és csinos, az miért akar láthatatlan lenni?"

Egyszerűen nem mindenki szereti, ha megbámulják. Ez pedig inkább összefügg a személyiséggel, mintsem a testalkattal. Ha már megfigyelted, akkor láthatod, hogy a tökéletes alkatú, vékony nők sem úgy járnak mindenhová, mintha épp a kifutóra készülnének.


"Miért nem hozzák ki magukból a legjobbat a nők?"

Azt meg sajnálom, ha a legjobb nálad ott kezdődik, hogy jól néz ki. Szerintem számít a tájékozottság, személyiségfejlődés, intelligencia, segítőkészség is egy emberben, de nem vagyunk egyformák.


22/N

2017. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Láthatatlannak lenni nagyon jó. Az emberek azért kedvesek veled, mert te is az vagy velük, nem azért, mert kidobod mindened. A pasik leszarnak, és ha beszélnek veled, azért teszik, mert jófejnek tartanak. A cicalányokkal tök mások lesznek.


Benne vagyok egy ideje egy ilyen szemléletben, hogy senki nem érdekel szexuálisan, nagyon felszabadító.

2017. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok molettebb nő, mégse öltözködöm úgy, hogy tetsszek a férfiaknak. Farmert hordok fekete pólóval és tornacipővel, mert kényelmes, jól érzem magam benne, passzol a stílusomhoz és szerintem jól is áll. Hogy más mit gondol, az pont nem érdekel. Gondoltál már arra, hogy más nők is hasonló okokból öltözködnek úgy, ahogy, testalkattól függetlenül?
2017. okt. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!