Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A molettebb nők miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A molettebb nők miért nem próbálnak meg úgy öltözködni, hogy az tetsszen a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Tök furcsának tartom a testesebb nők többségét, lehetnének jó nők, mert pl. csomónak nagy a melle és szép az arcra, mégis hatalmas bő felsőket hordanak és ugyanolyan farmert,pedig pl. egy kivágott felsőben tetszetősek lehetnének... Miért van ez?
2017. szept. 30. 16:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%

Rajtam jelenleg +5 kg van,de nem tudok úgy felöltözni hogy jól nézzek ki a derekamon lévő úszógumi miatt.Szűk(ebb) felsők kizárva,így nem lehet csinosan felöltözni :(

És ez "csak" +5 kg...

2017. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
És akkor mit tegyenek a ronda fejű karcsú nők? Több ronda van, mint szép
2017. szept. 30. 18:12
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
12.-es küldesz nekem privátban képet, hogy te hogy nézel ki? :'D
2017. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#13


Te csak a saját ízlésedről, véleményedről tudsz nyilatkozni.

Másnak meg lehet, hogy teljesen más a véleménye erről.

A szépség szubjektív, kinek ez, kinek az tetszik, ízlések és pofonok.

Akit te esetleg rondának látsz, az lehet, hogy másnak meg szép.

Ilyen egyszerű.

2017. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Ruhákat, szoknyákat szoktam hordani, mindegyik A vonalú, nem tapadós. Nem érzem magam máshogy, mint a régi fekete lógós cuccaimban. Senki nem néz meg és nem is szól be. Áldás láthatatlannak lenni. Felvehetnék bármit. 😇
2017. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
De aki szép és csinos, az miért akar láthatatlan lenni? Ezt nem bírom felfogni, nagyon nem. Attól még, hogy valaki kacsú, nem lesz szép és csinos, attól még hogy valaki telt, nem lesz samplos és ronda és fordítva is természetesen... Miért nem hozzák ki magukból a legjobbat a nők?
2017. szept. 30. 19:33
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarják,hogy megbámulják őket?

Amúgy én is ilyen nő vagyok,de pl rühellem,ha random emberek a dekoltázsomba bámulnak.Van 1-2 olyan felsőm,ami sejtet,dekoltázs nélkül is,mert olyan a szabása.

2017. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
Az a "baj", h sok molett nő nem tudja megtalálni az arany középutat. Én millió olyat látok aki túlzásba viszi a "divatozást" és már-már inkább az ízléstelen kategóriába lehet besorolni. Igen, egy molett nő is tud csinosan öltözni, de attól a falra futok,amikor kitipegnek az utcára olyan cicanadrágban ami olyannyira megfeszült rajtuk, h már áttetsző és egy S mérető felsőben ami minden idomot kiemel, még olyat is amit nem kellene... És van a másik út, amikor "elrejtik" magukat.
2017. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nagy mellekkel rendelkező duci kolléganőm. Azt mondta, hogy utálja, hogy ha a férfiak vele beszélgetnek, akkor nem a szemébe néznek, hanem a melleit nézik...
2017. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
52%
"Én pl. molettebb alkat vagyok (165cm 67 kg), tehát nem 150 kilós súlyosan elhízott. Tudom, mi áll jól nekem, mi illik az alakomhoz, szépen felöltözve szerintem sokszor vagyok olyan csinos - ha nem csinosabb - mint egy 52 kilós hölgy." - Tudod, hányszor nézegettem már vágyakozva a molettebbekre szabott ruhákat, hogy én azt nem vehetem fel, mert nincs mire, pedig mennyivel jobb szabású, mint amiket az én 52 kilómra varrnak (ha egyáltalán kapok méretet)?...
2017. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!