Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy minden szempontból jó nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy minden szempontból jó nő miért jön össze egy minden szempontból rosszabb férfival?

Figyelt kérdés
Jó, talán egy picit kevésbé magabiztos, és egy ideje nem volt pasija, és szeretett volna, sokat dolgozik.

#különbség #nő #szakadék #derogálás #rangon aluliság
2017. okt. 1. 06:58
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

"Kívülről, soha nem fogod tudni, ki miért van a másikkal.

Mi az ami megfogta a másikban."

De, például megkérdezhetem tőle.

A logika, hogy az emberek nagy többsége hozzá legalább nagyjából méltóval van párkapcsolatban, nem minden szempontból rosszabbal, egyeseknek valóban beteges.

2017. okt. 1. 08:20
 12/27 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőle. Ne pedig ismeretlenektől.
2017. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mert nem olyan irigy és gyerekes természetű, mint te. Az a valódi baj, hogy nem veled jött össze, ugye?
2017. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Eddig az volt a baj, hogy MIÉRT NEM.

Tessék, van, aki igen, akkor meg az a baj....

Vicc, komolyan...

2017. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered, de tudod, hogy minden szempontból rosszabb nálad. :"D Gratulálok!


Szerintem egyszerűen az lehet, hogy benne megfogta valami a lányt, míg benned nem.


22/N

2017. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Egy minden szempontból jó nő miért jön össze egy minden szempontból rosszabb férfival?


Nyilván azért, mert csak te hiszed azt, hogy az a férfi minden szempontból rosszabb.


HA a nő megteheti, hogy válogat, akkor nem fog egy "minden szempontból rosszabb" férfivel együtt lenni.


HA meg nem hiszed, hogy nem annyira rossz, akkor meg és kérdezd meg tőle, miért is van a férfivel, jól megvannak-e stb.


Valószínűleg tud olyat nyújtani, amit csak kevesen. ;)

N

2017. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Amit te látsz róluk, az kizárólag a külsejük. Esetleg egy felszínes társalgási szint.


Van róla fogalmad, hogy az a férfi milyen, ha nem azt nézed, hogy mekkora a bicepsze, vagy mennyire tökéletes a mosolya.



Lehet, hogy zseniális társaság (ha egy kicsit merevebb idegenek között, akkor persze ezt nem biztos, hogy te is megállapítod róla), megbecsüli, biztonságot ad a nőnek, vannak közös hobbijaik, a pasas isteni az ágyban, vagy bármi, amit sosem fognak az orrodra kötni.


Mellesleg ugyanezen a vonalon a tökéletes tündérkédről meg könnyen kiderülhet, hogy nem is olyan tökéletes. Volt már nekem is nő az életemben, akivel fél karom adtam volna egy randiért, aztán mikor megtörtént rájöttem, hogy marhára merev, unalmas, és buta, de ez sosem derült ki pár perces munkahelyi beszélgetések alatt korábban.

2017. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem irigykedek rá (amúgy velem is összejött volna), csak szerettem volna tudni az okát. Ami valószínűleg nem az, hogy mégse olyan rossz. De tegyük fel gy.k., hogy nem az. Talán nehezen talál normális pasit, és megelégszik egyelőre ezzel.
2017. okt. 1. 13:36
 19/27 anonim ***** válasza:

Hát akkor Sherlock szerinte mégis miért jön össze AKÁRKI egy szar alakkal? Gondolkodj már...


Szerintem meg nagyon is érdekel az a nő, és bántja a kis egódat, hogy egy külsőre nálad rosszabbal jött mégis össze.(Nyilvánvaló, máskülönben nem pörögnél ennyire a témán, hanem letojnád. )


B esetként maximum na nagyon alárendelt a nő, kevés önbecsüléssel, bocs, hogy élek mentalitással.

Te ismered, ha ilyen, akkor lehet benne valami, ha viszont nem ilyen típus, akkor fogadd el nyugodtan az első verziót, mert nincs benne misztikum.

2017. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
:D hiába"húzod le" a másik pasit, te attól nem leszel jobb. Ezek szerint, akkor még az "egyelőre ezzel" szintet sem ütöd meg. Előrrébb jutnál, ha a saját tulajdonságaiddal törődnél. Pl a kicsinyességeddel és irigységeddel.
2017. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!