Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy minden szempontból jó nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy minden szempontból jó nő miért jön össze egy minden szempontból rosszabb férfival?

Figyelt kérdés
Jó, talán egy picit kevésbé magabiztos, és egy ideje nem volt pasija, és szeretett volna, sokat dolgozik.

#különbség #nő #szakadék #derogálás #rangon aluliság
2017. okt. 1. 06:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Látni, te csak is besorolva, kasztosítva, a saját felfogásod szerint látod az embereket. Ez egy gyerekes agyagyalás részedről. Én, a barátom párját, bottal sem, valószínű, ő sem az én párom, mert annyira eltérő, amit mi ketten, a nőben keresünk. Ezt, soha nem tettük szóvá, hogy miért azzal. Ő, szereti a párját, én az enyémet és kész.

Valószínű, a te szempontjaid és a nő szempontjai, nagyon eltérőek. Ilyeneken, nem érdemes gondolkodni.

2017. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
A többségnek ugyanolyanok a "szempontjai", ez biztos, amennyiben a többség nem választana egy nála sokkal rosszabbat és mást.
2017. okt. 1. 18:05
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem sikerül felfognod, hogy csak SZERINTED rosszabb.
2017. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Néha úgy sajnálom, hogy a kérdezők kommentjeit nem lehet lepontozni.
2017. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Igaz kicsit irigy vagyok, de én ettől el tudok vonatkoztatni, nem erről van szó. És az ember külseje általában összhangban van a belsővel, egy jó pasi egyszerűen nem így néz ki. Egy bizonyos szint alatt meg az is számít, hogy a külseje mennyire rossz, hiába jó belül.
2017. okt. 4. 06:53
 26/27 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te még ennél a pasinál is rosszabb vagy minden szempontból, ezért nem téged választott? jobb lenne ha magaddal foglalkoznál, nem más kapcsolatával
2017. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Te meg jobb lenne, ha a kérdésre koncentrálnál, nem személyeskednél.
2017. okt. 4. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!