Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (hogyan) Érdemes a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(hogyan) Érdemes a lányt keresni ilyen szituációban? 23/F

Figyelt kérdés
Még múlt hét előtt beszéltem vele facebookon, hogy menjünk el egy programra (ezt akkor vetettem fel neki amikor mondta hogy találkozhatnánk mondjuk október első hetében), akkor azt mondta hogy mehetünk, majd ír ha tudja pontosabban. A programra nincs sok férőhely már, eddig nem keresett. Írjak neki úgy, hogy megyünk akkor, vagy úgy kérdezzem hogy én már jelentkeztem, akar-e jönni? Én tényleg megyek tőle függetlenül. Érdemes egyáltalán nekem keresnem?
2017. okt. 2. 11:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Heh, beteltek a helyek, nem fogok írni neki. Most jön az érdekes rész hogy mikor fog keresni.
2017. okt. 2. 12:50
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem irj neki. Es tudod mit?

Azt hogy "hello, kepzeld, most neztem, es elfogyott a hely a ... programra. Sorry. De nem baj, legalabb meg gyujtheted a batorsagot, hogy maskor kiprobald.

Viszont ettol fuggetlenul, valami mashoz lenne kedved "karpotlasul"?

Arra gondoltam, hogy elmehetnenk... most hetvegehez mit szolnal?"


Figyi, szerintem igy ismerkedik egy ferfi. Normalisan, lazan, konnyeden, de ereztetve a novel hogy szivesen talalkozna vele.

Ez nem nyomulos, nem felreertheto, nem ciki. Akkor sem ha nem akar menni.


Van par ev rutinom, nokent, hallgass ram😉

2017. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Juuuuj, "kárpótlásul". 😂 Viselkedtem már ilyen gyalázatos módon olyannál, akibe fülig szerelmes voltam, most szerencsére nem áll fenn ez. Annyi adalék még, hogy most este látom megnézte (észrevette) több mint egy hét után amit írtam neki, természetesen reagált semmit. Ha valamiért rászánná magát, adok neki még egy esélyt, megmondom neki hogy két hét múlva nekem megint jó, és fixáljuk le az egészet, vagy hagyjuk az enyészetnek és felejtsük el a hülyéskedést.
2017. okt. 2. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!