Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem merik felvallalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem merik felvallalni magukat az emberek?

Figyelt kérdés
Ismerkedes alkalmaval amikor mar regota beszelget ket fel miert van szukseg a folyamatos taktikazasra? Nem hivja a ferfi talalkozni holott regota beszelnek ennek ellenere felhivja telefonon ahol orakat beszelnek. A nonek ebbol elege lesz a jatszmazasbol es elvesziti az erdeklodeset a ferfi irant. Vegul a a ferfi gondolja ugy h kifujt az egesz holott ezt erte el ezekkel a dolgokkal hogy elvizonytalanitotta a not. Miert nem lehet egyszeruen hogy tetszel veled foglalkozom mert megismernelek miert kell azt csinalni h nem merik felvallani az erzeseiket taktikaznak. No vagyok egyszeruen nem ertem..
2017. okt. 2. 12:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyértelműen elmondtam, hogy furcsa számomra, hogy nem hívott még el találkozni és arra hivatkozott, hogy túl sok dolga van és egyszerűen nem fér bele az idejébe, és az a vicc, hogy ennek ellenére keres. Nem értem, ha nem fér bele az idejébe holott tényleg hétvégén nem hiszem, hogy nincs egy embernek 1 szabad órája se akkor mire jó ez a beszélgetés? Ráadásul, ha én nem hozom fel akkor így ment volna akár 1 hónapig is..
2017. okt. 3. 09:39
 12/12 anonim ***** válasza:

"erre en aki tenyleg csak no akar lenni elmagyarazom h csak jo lett vna szemelyesen talalkozni hiszen neten nem latod a masik ember gesztusait stb. Es belekenyszeritettem magam ezaltal egy olyan helyzetbe h kb en udvarlok es en akarom ot felszedni mert a ferfi kereti magat. "


1.) nem attól leszel nő, h nem vagy képes a másikat egyenrangú partnerként kezelni az ismerkedés során, és ugyanúgy jelezni, h komolyan veszed őt is meg a közeledését is. Pont fordítva: ha ennyire se vagy képes, akkor éretlen kislány vagy, aki - legalábbis az ismerkedés eme fázisásban - mást nem nagyon tud felmutatni, mint h lányból vagy. Természetesen ha emellé egy cuki pofika meg jó mellek is társulnak, akkor ez önmagában is sok mindenre elég lehet - de ahhoz h komolyan lehessen téged venni, édeskevés.


2.) az, h te is kiveszed a részed az ismerkedésből, és egyértelműen jelzed a másik fél számára, h komolyan veszed őt is és a közeledését is, az még bőven nem "udvarlás". Attól még, mert te is kifejezed és felvállalod a szimpátiádat, még sehol nem kellett semmilyen elvárást feladni. Ezzel egyszerűen annyit mondasz, h neked is szimpatikus a másik, ezért elképzelhetőnek tartod, h ha jobban megismeritek egymást, akkor abból aká lehetne valami, és te is ennek örülnél neki, ha ez lenne a végeredmény. De ettől még ugyanúgy lehetnek elvárásaid, hogy legyen figyelmes, lovag stb., amiknek ha nem tud megfelelni, akkor be kell látni, h a kezdeti szimpátia ellenére mégse ő volt az igazi - csak most már jogosan lehetnek elvárásaid, mert a részedről te is tettél a dolog érdekében.


3.) miért kéne udvarolnia a pasinak, ha személyesen nem is ismeritek egymást? Mire fel? Ő pont ugyanúgy nem látja a gesztusaidat, a "kisugárzásodat", mint te.

Akkor mire fel kéne neki eljátszania azt a nyílvánvalóan hazug szerepet, h ő már tudja, h te kellesz neki?

Miért gondolod, h neki kötelessége odáig lennie érted, amikor még nem is ismeritek egymást? Vagy legalábbis eljátszania ezt?

Nem, ő ugyanúgy keresi a számára megfelelő jelöltet, és mivel elsőre szimpatikusnak tűntél, ezért látott rá esélyt, h esetleg te leszel az - és ennek a kiderítésére szeretett volna megismerni.

Arról neked kell őt meggyőzni, hogy igenis te vagy a megfelelő jelölt, akiért érdemes tenni - ez teszi az igazi nőt.

A leírásod alapján te erre csúfosan képtelen voltál.


4.) a kerdes cime az onkritika oly merteku hianyat mutatja, ami mar viccces..

2017. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!