Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nők nem miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők nem miért nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés

Azt írta néhány napja egy 22 éves lány, hogy „Nekem is volt már több ember az életemben, komoly kapcsolatok, szerelmek, futókalandok, csalódások, és most már csak az igazit szeretném.”


Szóval 22 éves, de már Több Komoly Kapcsolata volt + szerelmek + futó kalandok.


És még ő nézi le a férfiakat...


2017. okt. 1. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Jajhh egyem meg a lelkécskéjét neki....
2017. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Már 15 évesen is körülötte forgott az univerzum. Ki vagy te, hogy megkérdőjelezd?
2017. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
"És még ő nézi le a férfiakat..." Ezt honnan tudod/veszed? Te igy csak kitalálsz dolgokat, hogy legyen miért felháborodnod?
2017. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Oké, hogy 22 évesen ha ennyi minden van a háta mögött, akkor arra gondolhatunk, hogy vagy könnyű vérű, vagy nagyon instabil érzelmileg.

De mivel leszel jobb, hogy foglalkozol egy ilyen kis fruskával? Ebből csak az jön le, hogy A) - irigy vagy hogy neki voltak kapcsolatai, nem úgy mint neked B)-ennyire cska más életével tudsz foglalkozni, és még csak annyira se izgalmas az életed, hogy cicás videókat nézzél neten, hanem erről kérdezel gyk-n.

Egy egészséges érzelmi és értelmi szintű embert az ilyenen meg se botránkozik, mert nem érdekli más hülyesége. Hasnem pár perc agyrohasztás után visszafekszik a párja mellé az ágyba. De az aki ezen háborog, annak oka van :)

Óh...várjunk csak, ...:)

2017. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Te miért nem veszed észre magad? Még fogalmazni sem tudsz. A kérdésbõl nem derült ki, hogy mi a problémád, vagy az, hogy hol állította a lány, hogy lenézi a férfiakat. Ráadásul még általánosítasz is.
2017. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Szóval 22 évesen már egy kiégett nő, aki már jó pár férfival összeszűrte a levet... Nem hiszem hogy létezik olyan férfi aki számára ez a felállás vonzó lenne, de az ő problémája, nem az enyém...
2017. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Mert az ember mindig azt érzi a legsúlyosabbnak, amiben éppen van.


Mikor 18 évesen szétmentem az első barátnőmmel, akkor azt hittem, hogy vége a világnak, hogy olyan tökéletes nőt többé nem találok, hogy ennyi volt.


A felnőttek persze mind azt mondták, hogy majd rájövök, hogy tévedtem, de tudod ki hitt nekik... Aztán mikor dupla annyi idősen véget ért egy kapcsolatom, amiről évekig azt gondoltuk mindketten, hogy ez már az utolsó kapcsolat lesz, akkor láttam, hogy mennyire gyerek voltam annyi idősen...



Vajon mit fogok a mostani énemről gondolni 50-60 évesen? Ki tudja...

2017. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
hááát a sztereotípia azért igaz. nem egy ilyen barátnőm volt, aki már 15 évesen elég durván bekezdett és nem éppen az apáca stílusáról volt ismeretes egyik sem.
2017. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

És akkor mi van?

Az a problémád, hogy te meg a kutyának nem kellesz? Jó, mondjuk megértem, ez elég nagy probléma, de attól, hogy másra köpködsz, mert esetleg mozgalmasabb élete volt, mint neked, attól nem leszel előrébb, öcsisajt...

2017. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Meghagyom másnak. Kiégett, mint a villanykörte.
2017. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!