Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha azért nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha azért nem volt még párkapcsolatom húszas éveim közepén, mert mind visszautasítottam azokat akiknek tetszettem volna, de akik nekem kellettek volna tojtak a fejemre, ez hátrány nálatok?

Figyelt kérdés

Nem így terveztem az életemet és ez eléggé elszomorít, hogy így alakult. Naív korszakomban már a házasságot terveztem ennyi évesen.

Mindig is szeretetteljes komoly párkapcsolatot szerettem volna, de egyszer se jött össze. Legtöbbször neten próbálkoztam egyik oldalon fent voltam két évet, fizettem is, összejött egy pár randi, de élőben egyik nő se fogott meg, akik meg nagyon tetszettek volna nem írtak vissza rám vagy azt írták, hogy nem engem keresnek.

Voltam rapidrandikon, ott is megtetszett egy lány, visszajelölt, megkaptam a számát egyszer felvette, de utána tojt a fejemre. Most próbálkozom a tinderrel, de ott se alakul nagyon semmi.

Élőben lenne a legjobb, de nincs nagyon társaságom és az utcán leszólítás, szórakozóhelyek, kocsmák nem az én stílusom. Jobban szeretem a kulturális eseményeket, sétálni egy jót a városban, kirándulni a természetben.

Én csak attól félek, hogyha megtetszenék egyszer egy olyan lánynak aki nekem is tetszeni fog, nem fog emiatt komolyan venni.

Kaptam már olyan tanácsokat, hogy úgymond "csúnyább" lányoknál próbálkozzak először, hogy tapasztalatokat szerezzek, de nem szeretnék senkinek se ártani csalódást okozni azzal, hogy gyakorlok rajta. Inkább a kiszemeltemmel lennék őszinte és szeretném, ha elnézné a hiányosságaimat és azért szeretne aki vagyok nem azért, hogy miket csináltam eddig.


2017. okt. 5. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Én mindig úgy voltam ezzel, hogy ha valaki nagyon tetszik, akkor pont tojok az ilyen dolgokra. Ha meg nem tetszik, nem szeretem akkor lehet ő a Wales-i herceg is, meg minden nő álma, akkor sem fog kelleni.

Viszont nem nagyon szeretem azokat a pasikat, akiknek fogalmuk sincs, hogy mit akarnak vagy hogyan. Plusz a tapasztalatlanság nekem hátrány egy kapcsolatban. Párom egyik haverja hozzád hasonló, most összejött neki egy kapcsolat, de borzasztó amiket csinál vagy gondol néha. Gonosz dolog, de nekem már 3 komoly kapcsolat után nincs kedvem senkit sem tanítgatni. De simán találhatsz egy hozzád hasonló tapasztalatlan lányt, akit ez nem fog zavarni.

2017. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De mit kell ezen tanítani? Nem minden ember egyforma.
2017. okt. 5. 21:30
 3/14 A kérdező kommentje:
Attól, hogy tapasztalt valaki még segíthetne a másikon, ha valahol gond van, mert emiatt dobni valakit szerintem elég nagy önzésre utal.
2017. okt. 5. 21:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Magas a léc. Világos hogy nem kellettél azoknak akik neked tetszettek.
2017. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Teszem azt van X probléma. Amivel az a legnagyobb baj, hogy csak szerinte probléma, én tudom azt, hogy ez mondjuk minden kapcsolatban felmerül, és nem nagy dolog, meg lehet beszélni. Neki viszont összedől a világ miatta. Illetve vannak tipikus "kezdő" hibák, mint a túlzott ragaszkodás, féltékenység stb. Meg nagyon nagy, irreális elvárásokkal indulnak neki a kapcsolatnak. Mint amiket te is gondolsz, hogy majd húú de romi meg tökéletes lesz minden, meg megyünk együtt mindenhova stb stb. Persze nem mindenki egyforma, de ezeket minden tapasztalatlanabb ismerősöm kapcsolatában megfigyeltem már. A mi társaságunkban gyakoriak az ilyen beszélgetések, belelátunk egymás kapcsolatába, tőlem meg páromtól kérnek általában tanácsot, mert a mi kapcsolatunk a legkomolyabb eddig.

Lehet, hogy önzőnek hangzik, valójában az is, de szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy milyen kapcsolatot szeretne. Nem vagyunk szeretetszolgálat. Szerintem semmivel nem önzőbb, mint nem összejönni valakivel mert dohányzik, vagy rágja a körmét, vagy szőke kék szemű. Mindenkinek vannak "kizáró tényezők". Ezt pedig el kell fogadni.

2017. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Az a gond, hogy egy ismeretlen emberre rávetítesz olyan tulajdonságot, hogy rossz lesz vele a párkapcsolat, nem lesz jó az ágyban és tanítgatni köll. Ilyen erővel a szemüveges emberekre is rávetíthetjük ezeket a tulajdonságokat vagy a kutyásokra, macskásokra. Tudod vannak olyan emberek akik átéltek olyan problémákat, amiket az átlagos emberek nem éltek át és nem az a megoldás, hogy mindenféle jelzővel kell illetni, hanem ha van egy kis tetszés megismerni és nem árt együtt érezni a másikkal.
2017. okt. 5. 22:05
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen más egy párkapcsolat, meg más az "élettapasztalat". Ne játsszuk már ezt a tiniribis "Nem tudjátok miken mentem keresztül" sz.rságot. Hidd el mindenkivel történt elég sok borzalom az életben. Csak ezt nem mindenki használja kifogásként mindenre. Ennek pont semmi köze a párkapcsolathoz. Aki meg ennyire leki sérült, az ne is kezdjen párkapcsolatot, ne rabolja a másik idejét.
2017. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A férjem 29 éves volt, amikor összejöttünk, és én vagyok az első párja. Nem azért, mert csúnya lenne, vagy kövér, vagy ilyesmi, teljesen átlagos testalkatú, jóképű férfi, csak hozzád hasonlóan, ő is komoly kapcsolatra vágyott mindig is, és ezért inkább nem ment bele ilyen-olyan futó románcokba.


Soha, egy percig meg sem fordult a fejemben, hogy ezzel bármi probléma lenne, egészen egyszerűen azért, mert tudtam, hogy ő kell nekem, és éreztem, hogy kölcsönös a dolog. Nem mondom, hogy nem lehetett volna könnyebb az első 1-2 év, amikor még azért is könyörögni kellett, hogy elmondja, melyik kaját nem szereti, hogy ne azt főzzek, de megtanult kommunikálni, és ma már az első rosszul eső szónál jelez, hogy állítsam le magam. Teljesen normális, egyenértékű felek vagyunk a házasságunkban, abszolút nem érződik semmiféle tapasztalatlanság - semmilyen téren. :)


Szóval kitartás, ne görcsölj rá a nőkeresésre, ne add fel magad. Ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor fölösleges elcseszni az első szép élményeket valaki komolytalanra. Hidd el, meg fogod találni a párod! :)

2017. okt. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8 Köszönöm az értelmes választ! :) Én se vagyok csúnya vagy kövér, de nem vagyok a legszebb se. Gondolom akkor ő is válogatós volt, mint én. Ő azért maradt egyedül, mert nem azok a lányok viszonozták a közeledését, akinek bejött volna? Nálam ez a gond. Nem vagyok az a típus, aki szinte bárkire rámászik, pedig lett volna néhány lehetőségem. Örülök, hogy nem mindenki úgy fogja fel, mint az első válaszoló és, hogy segítőkész vagy vele.

Engem azért zavar az, hogy némely ember megvett ezért, mert rossz az, hogy sok emberben nincs empátiája, helyette ítélkeznek és, ha van egy kis nehézség, akkor nem segít neki inkább eldobja. Undorítóak az olyan emberek, én tökre teszek arról, hogy volt e a lánynak kapcsolata vagy sem. De az ilyen első válaszolók inkább csak a saját önzésükkel vannak elfoglalva. Mi az, hogy nem akarok tanító néni lenni? Ha valami kis nehézség van egy párkapcsolatban akkor inkább kihátrál belőle? Hogy lehet valaki ennyire passzív és önző?

Igaz nem volt még párkapcsolatom, de olyan dolgokkal vagyok tisztába, hogy normális kapcsolatban nem én és te van, hanem mi, szeressük egymást a hibáinkkal együtt, legyünk őszinték, ha valami fáj azt is elkell mondani, nem szabadna titkolózni, ha van valami gyengeség azt fel kell vállalni és segíteni kell egymáson. Az a fontos, hogy a szeretet tartsa egybe. Csak az a gond, hogy egyesek annyira elvannak telve maguktól, hogy voltak kapcsolatai és azt hiszik mindent tudnak, pedig csak eszméletlenül önteltek és egoisták, de az érzelmi intelligenciájuk egy nulla. Nekem ez a véleményem róluk, mind fiúba mind lányba. Ez a nem vagyok szeretetszolgálat is mindent elmond róluk.

2017. okt. 6. 20:50
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, én pont ugyanilyen helyzetben vagyok, mint te sőt, a leírást is szinte írhattm volna én is akár...

Te hány éves vagy (csak hogy tudjam, mennyire vagyok elkésve)?

31/F

2017. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!