Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha azért nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha azért nem volt még párkapcsolatom húszas éveim közepén, mert mind visszautasítottam azokat akiknek tetszettem volna, de akik nekem kellettek volna tojtak a fejemre, ez hátrány nálatok?

Figyelt kérdés

Nem így terveztem az életemet és ez eléggé elszomorít, hogy így alakult. Naív korszakomban már a házasságot terveztem ennyi évesen.

Mindig is szeretetteljes komoly párkapcsolatot szerettem volna, de egyszer se jött össze. Legtöbbször neten próbálkoztam egyik oldalon fent voltam két évet, fizettem is, összejött egy pár randi, de élőben egyik nő se fogott meg, akik meg nagyon tetszettek volna nem írtak vissza rám vagy azt írták, hogy nem engem keresnek.

Voltam rapidrandikon, ott is megtetszett egy lány, visszajelölt, megkaptam a számát egyszer felvette, de utána tojt a fejemre. Most próbálkozom a tinderrel, de ott se alakul nagyon semmi.

Élőben lenne a legjobb, de nincs nagyon társaságom és az utcán leszólítás, szórakozóhelyek, kocsmák nem az én stílusom. Jobban szeretem a kulturális eseményeket, sétálni egy jót a városban, kirándulni a természetben.

Én csak attól félek, hogyha megtetszenék egyszer egy olyan lánynak aki nekem is tetszeni fog, nem fog emiatt komolyan venni.

Kaptam már olyan tanácsokat, hogy úgymond "csúnyább" lányoknál próbálkozzak először, hogy tapasztalatokat szerezzek, de nem szeretnék senkinek se ártani csalódást okozni azzal, hogy gyakorlok rajta. Inkább a kiszemeltemmel lennék őszinte és szeretném, ha elnézné a hiányosságaimat és azért szeretne aki vagyok nem azért, hogy miket csináltam eddig.


2017. okt. 5. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy kapcsolatban nem "én" és "te" van, hanem "mi", az már régen rossz ezt jegyezd meg. Tipikus kezdő hiba. Nem szabad megszűnni egyénnek lenni. Attól, hogy kapcsolatban vagytok nem kell összenőni, és nem kell önmagadat mint egyént feladni.

Az, hogy nem akarok tanítónéni lenni nem azt jelenti, hogy kihátrálok a VALÓS problémák miatt. De nekem már olyan kapcsolat kell, ahol a másik tisztában van azzal, hogy mi a probléma és mi nem az, illetve hogy ezt hogyan kell kezelni. Mert így lesz szerető, komoly kapcsolat ami nem megy tönkre 2 veszekedés miatt, mint az első kapcsolatok. Pont ezért vagyunk mi 4 éve együtt párommal. Mert tudjuk, hogy vannak egy kapcsolatban hullámhegyek és hullámvölgyek, nem dől össze a világ tőlük. Elhiheted, hogy nagyon sok veszekedéstől kíméltük meg magunkat azzal, hogy volt már előtte mindkettőnknek komoly kapcsolata. Mindent amit írtam csak a tapasztalat ihlette, amit ez alatt a 4 év alatt szereztem.

2017. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Egy valamit mondj meg! Ismeretlenül honnan tudod azt, hogy olyan szar lennék csak azért, mert nem volt még tapasztalatom? Nem ilyen fekete fehér és primitív az élet ahogy te gondolod. Van egy primitív képed miszerint minden tapasztalatlan ember szar lesz, aki tapasztalt az jó lesz és ezt rávetíted mindenkire. Ezért tartalak egy egyszerű tudálékos prolinak, mert ilyen együgyü egocentrikus a gondolkozásod és jó lenne, ha te is és a magadfajta prolik elgondolkoznának ezen.
2017. okt. 7. 21:41
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Te is ugyanúgy vádaskodsz, mint az a válaszadó, aki támad, kicsit túl reagálod a dolgokat. Na, ez pl probléma lehet egy kapcsolatban, nem csak akkor ha kezdő vagy, minden esetben.


A kérdésedre válaszolva, nem probléma, ha nem volt még kapcsolatod, amennyiben nem várod azt, hogy majd a másikra hagyatkozhatsz pl egy együttélés során. Nem mondom, hogy te ilyen vagy, ezt csak egy példának hoztam fel. Nem akarlak bántani :)

Lehet, hogy érdemesebb lenne olyan lányokkal próbálkozni, akik szintén tapasztalatlanok. Őket meg a férfiak nézik le, mert az a tévképzet él sok férfi fejében, hogy akinek puncija van bármikor lehet kapcsolata, száz férfi vár rá stb. Szóval érdemesebb olyan lányok társaságát keresned, akik némiképp hasonló helyzetben vannak, így helyrebillentve picit a mérleg nyelvét.

2017. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező,

Egy nagyon jó tanácsot tudok adni. Ismerd meg minél jobban önmagad!

Nem vicc, legyen egy nagyon mély önismereted.


Az én vőlegényem ugyanígy indult, mint Te - szeretett volna barátnőt, de sose jött össze, pedig kedves, rendes, szerintem nagyon jóképű és hatalmas szíve van. AZtán összejöttünk (ő 30 volt), és, én bevallom, féltem, mert én voltam az első kapcsolata, én meg már 2 komolyan is túl voltam.

Hát őszintén, elmondhatatlanul értelmesebb, nyugodtabb, mert a sok egyedül töltött ideje alatt rengeteg időt fordított az önfejlesztésre.

Igazából rádöbbentett engem is, milyen hülye húzásokat csináltam korábban, amit vele nem akarok megismételni.

Szóval még ő tanít engem! :)


Szurkolok nagyon hogy összejöjjön valami szuper!!

2017. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!