Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen mért mindig a dagadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mért mindig a dagadt lányok találnak meg?

Figyelt kérdés

Én mindenkit jobbra húzok, még a hirdetéseket is. 10ből 9szer kövér/elhízott/túlsúlyos lányokkal van match. Pedig én a vékony nagy mellűeket szeretem. Honnan van ilyen sok felhízlalt nő? Mért mindig csak nekik tetszem tinderen, amikor a valóságban átlagos/vékony lányoknak jövök be?

30F



2017. okt. 7. 08:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, téged meg honnan engedtek ki?! :D
2017. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
varacskoszaurusz......kész meghaltam :DDD
2017. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Mibajod a zsírral? Mit gondolsz a mell miből van? Vattacukorból?
2017. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%
Ezzel nem vagy egyedül. Baddon és tinderen is csak kövér nőkkel van matchem, pedig mindenkit jobbra húzok. Szerintem a vékony nők nem húznak senkit jobbra, csak max a 10-ből 9-es férfiakat. Inkább a dagadt, randa nők veszik komolyan a tinderes, badoos ismerkedést, mert amúgy máshol nem találnának maguknak párt.
2017. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
97%
A hozzáállásod alapján kövéret sem érdemelsz, ne aggódj, így is el vagy kényeztetve.
2017. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
9%
Egyébként én megértem a kérdezőt. Ti még nem próbáltátok ki ezeket az alkalmazásokat átlagos férfiként. 1000-ből kb 1 matche van az embernek, az is olyan, aki másnak nem kell, ezért kell minden nőt jobbra húzni, és reménykedni abban, hogy lesz köztük olyan, aki tetszik nekünk. Időpazarlás azzal szarkodni, hogy csak a nekünk tetszőt húzzuk jobbra, mert nem térül meg. A nőknek és a jól kinéző férfiaknak persze könnyű dolguk van, ők könnyen dumálnak. Napi 100 matchel.
2017. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%

" minden nőt jobbra húzni, és reménykedni abban, hogy lesz köztük olyan, aki tetszik nekünk. [...] csak a nekünk tetszőt húzzuk jobbra"


Magadnak mondasz ellent. Hiába húzol jobbra mindenkit, utána úgyis csak azzal állsz szóba, aki neked tetszik - ergo, akit amúgy is elhúztál volna.

Ez esetben legyen már benned annyi tisztelet a többi társkereső iránt, hogy funkciójának megfelelően használod az alkalmazást... Tökmindegy, hogy kövér, ronda, ferde fogú, akármi az adott nő, ő is megérdemli az esélyt, hogy normális párokat dobjon fel neki a rendszer, nem téged/titeket.

Ugyanúgy te is tiszteld magadat annyira, hogy ne legyen tökmindegy, kivel ismerkedsz, lyuk-lyuk jeligére.

2017. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
13%
Igen, tudom, de a lényeg nem ez, hanem hogy rövid idő alatt sok lányt jobbra tudok húzni, és megadom az esélyét, hogy megtaláljon egy olyan, akivel közös a vonzalom. Ha megnézek mindenkit, akkor 1 órán belül max 100-at tudok jobbra húzni, és kevesebb esélyem lesz megtalálni azt, aki tetszik. Nem mindegy, hogy 100 vagy 500. 500 közül könnyebb olyat találni, akivel közös a vonzalom, mint 100 közül. Még ha abból az 500-ból 100 nem is tetszik. Mert amúgy alapvetően tetszik majdnem minden nő, csak a dagik és a férfias arcúak nem. Mégis csak ők találnak meg. Neked könnyű a funkciójának megfelelően használni, hisz biztos jól nézel ki, és nem kell 1 hónapot várnod egy matchre. Kíváncsi lennék, neked menne e így vagy sem.
2017. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18 Egyszer próbáltam ki a tindert, volt pár matchem ugyan, de mivel utána egyikből sem lett beszélgetés... :) Gyanítom, ők is ilyen módszert használtak, mint te és a kérdező.

Mindenesetre nem vagyok top nő (szerencsére nincs is szükségem rá, van párom), de ettől függetlenül is ostobaságnak tartom, amit csináltok. A párkeresés nem a nagy számok törvényéről szól. Ezzel a módszerrel max még értéktelenebbnek érezheted magad, hiszen mi a garancia rá, hogy a sok-sok match nem csak ugyanazt csinálja, mint te...

2017. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jó hogy mondod, nem megyek a tinderre...
2017. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!