Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen mért mindig a dagadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mért mindig a dagadt lányok találnak meg?

Figyelt kérdés

Én mindenkit jobbra húzok, még a hirdetéseket is. 10ből 9szer kövér/elhízott/túlsúlyos lányokkal van match. Pedig én a vékony nagy mellűeket szeretem. Honnan van ilyen sok felhízlalt nő? Mért mindig csak nekik tetszem tinderen, amikor a valóságban átlagos/vékony lányoknak jövök be?

30F



2017. okt. 7. 08:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

ÉN is csak a duciknak jövök be mindig. Tinderen is, élőben is. Legalábbis ők adják valamilyen formában tudtomra..de leginkább nekik jövök be..

Mondjuk én magas, kicsit mackós srác vagyok, gondolom ez is közrejátszik. Hogy mellettem kisebbnek, törékenyebbnek tűnik.

27/F

2017. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Tehát amikor arról beszéltek, hogy tinderen még a dagadt ronda nőknek is van ezer match-e vagy mi, akkor tulajdonképpen erről beszéltek? Hogy mindenkire igent nyomtok, aztán selejteztek?
2017. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

16-os válaszoló!


Hogy lehet a nőknek és a jól kinéző férfiaknak könnyű dolguk?

Most mondjátok, hogy a "dagi" nőkkel nem kezdtek. Akkor miért könnyű nekik? Ráadásul még jobbra is húzzák őket, a "gyorsaság" miatt, ezért még reménykednek is, de le vannak koptatva. Akkor hogy is van ez?


A Tinder algoritmus alapján működik, és nem tudom, de voltak erre találgatások, hogy e szerint szelektál. Tehát ha te mindenkit jobbra húzol, akkor lehet, hogy olyan kategóriába rak be, aki a "dagi" nőket kapja.


Genetikailag kicsi az esélye, hogy valaki vékony és nagy a melle is, tehát kevesebben vannak. Emellett, lehet, hogy nekik ( ha már így kategorizálod a varacskoszauruszokat is..) nincs szükségük Tinderre..


Vagy nyomi vaaaaaaaaaaagy

2017. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!