Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedés alatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés alatt nem túlzás szíveket küldözgetni üzenetben, úgy hogy nem is találkoztunk?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
De. En tiltanam. Komolyan, nem kellene ilyen pioca.
2017. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szokas kerdese. En nem kuldenek senkinek, de van olyan munkatarsam aki rendszeresen kuld mindenkinek, mindenfele romantikus erdeklodes nelkul.
2017. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A pasi küld nekem.
2017. okt. 7. 17:36
 4/10 anonim ***** válasza:
A pszichopata állatokra jellemző az ilyesmi, akik elhívnak vacsorázni, majd feldarabolnak és savban feloldanak, ha már eleget játszadoztak a darabjaiddal. Építsd le, amíg nem késő.
2017. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
<3
2017. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló ezt most komolyan írod, vagy vicc?
2017. okt. 7. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy kedves kérdező, lehet vicc, lehet komoly, ez a 4-es véleménye. 😊❤😊


Megkedvelt ez a szerencsétlen, de már pszichopatának van nézve. Túlzás, persze, de ennyi, tetszöl neki, a szíve már a tiéd, pedig még nem is találkoztatok. Ennyi. 😊❤❤❤

2017. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lehető legkomolyabban, kelet-nigériai tudósok már bizonyították.
2017. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érzelmesebb, nyitottabb emberekkel még nem találkoztál? Most egy ilyen példánnyal épp ismerkedsz. 😊 ...❤


A smájlik azért vannak, hogy segítsék a nyers betük jelentését. Sokan félnek tőle, áá, gyerekes, naiv, stb. Én szeretem őket. Pedig, nálam komolyabb nő nem sok van. Szóval, sztem két lehetőség van: vagy egy idióta, vagy egy nyitott, kedves, értelmes férfi. Gondolom, egy idő óta leveleztek, csak tudod a választ.. 😊❤❤

2017. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azért, de aki találkozó nélkül, tehát lényegében anélkül, hogy ismerné a másikat, szíveket küld, az kapásból nem lehet értelmes, intelligens ember. Ez gyerekes, komolytalan viselkedés, hiszen nyilvánvalóan virtuálisan nem lehet beleszeretni senkibe, maga a szív pedig ezt szimbolizálja. Plusz, ha neked ilyeneket küld, valószínű mással is ugyanezt csinálja adott idő/levélváltás után. Volt már nekem is dolgom ilyen pasival, szépen elmagyaráztam neki, hogy mi ezzel a gondom, és onnantól viszlát. Nem érdemes rálenne az időt fecsérelni szerintem.
2017. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!