Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A melegeknél tényleg olyan...

A melegeknél tényleg olyan könnyen megy az ismerkedés, mint a filmekben-sorozatokban? Vagy csak túlzás?

Figyelt kérdés

Tehát tök simán odamennek egymáshoz, mondjuk haverkodni. Aztán mindenki tudja, hogy lesz valami testiség belőle.(vagy sem!) A lényeg, a kezdeményezés.

Mintha tök lazák lennének, barátságosak stb.


Vagy csak túl sok ilyen filmet láttam?



2015. jan. 27. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
igen,ami a filmekben van,az mind a való életben is úgy történik.ezt mindenki tudja.
2015. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze,tudom hogy a tv az nagyrészt fantázia. De mégis, minden meleget lazának mutatnak benne. 1-2 ilyen barátom van, és ők is lazák, mennek ismerkedni bárokba stb.


De a heterókat mindig úgy mutatják be, hogy félénk pasi, vagy félénk nő, és a szerencse miatt jönnek össze, nem azért, mert mernek kezdeményezni.

2015. jan. 27. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Hatalmas baromság ne élj tévhitekben gondolom az 1 ső válaszoló is erre utal cinikusan.

A lényeg rohadtul nehéz ismerkedni a meleg világban leszámítva ha nem csak szexelni akarsz gyorsan úgy ,h utána a nevedre sem emlékszik a partner.

Mert bizony úgy könnyű úgy tényleg gyorsan megy ,de ha ne adj isten kicsit többet szeretnél testiségnél akkor buktad.

Nagyon nehéz bármiféle komolyabb kapcsolatot kialakítani.Biztosan állíthatom bár folyton megcáfolják hetero,bi haverjaim ,de szerintem melegként a legnehezebb feladat találni egy normális ,megbízható partnert.

Egy 25 éves srác akinek még soha nem volt kapcsolata......

2015. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nagyon szépen köszönöm a válaszod!


Csak annyi az én tapasztalatom, hogy még szexre is nagyon nehéz bárkit is találni a hetero világban.... A komolyabb dolgok szintén nehezek.

2015. jan. 27. 00:54
 5/5 moonlightsentinel ***** válasza:

Emberfüggő. Nekem pl soha nem okozott problémát az ismerkedés. De ugyanúgy megvannak a heteróknál is tapasztalt problémák. Úgy vettem észre, hogy aki mer élőben kapcsolatot kialakítani más melegekkel, annak elég gyorsan lesznek haverjai és kapcsolata is. Aki marad a netnél, mint ismerkedési módszernél, annak nem igazán.


Sokaknál nagyon magasan vannak az igények, és nem adják lejjebb. A tökéletest várják, amikor ők maguk is messze vannak a tökéletestől.


Sokak otthon ülnek, és várják, hogy a sült galamb a szájukba repüljön. Aztán nyekeregnek, hogy milyen nehéz kapcsolatot találni.


Sokan még magukat sem képesek elfogadni, utálják saját magukat meg az összes meleget, meg a mai társadalmat, stb., és majd azt várják, hogy majd más így szeretni és fogja őket és elfogadni. Várhatják.


Van, aki fél még a minimális szintű előbújástól is, kapcsolatot pedig így nagyon nehéz fenntartani.


Meg van az a 2176053762578 ember, akitől folyamatosan hallom, hogy jajj milyen nehéz komoly kapcsolatot találni, mindenki csak szexet akar. Csak nem értem, ők miért nem találnak akkor egymásra :D Valamit nagyon rosszul csinálhatnak :D


Szerintem aki normálisan, nyitottan áll hozzá a dologhoz, és elfogadja saját magát meg a meleg világot, annak nem probléma sem szexet, sem kapcsolatot találni.


20 F, két 2 éves kapcsolattal a hátam mögött (a 2. még most is tart)

2015. jan. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!