Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa dolog lenne hogy ismerkedésnél pont azokra vagyok büszke amit mások szégyellnek?

Figyelt kérdés

Pl. 32 évesen szüleimmel lakok és ez számomra büszkeség mert úgy érzem ezáltal jobb ember vagyok és családcentrikus mert szeretem szüleimet.

Illetve pici a péniszem de úgy gondolom ez is jobb mert játékosabb így. Valamint keveset keresek nagyon de ez jó mert legalább hivatásomnak élek


2017. okt. 9. 07:18
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
10. Ilyen felszínes gondolkodású nőktől mentsen meg az élet, szerencse hogy még kislány vagy így nem vagy potenciális jelölt....ja és volt már így társam
2017. okt. 9. 07:46
 12/34 anonim ***** válasza:
70%
Ha ezekre buszke vagy,mit szegyellsz?
2017. okt. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
49%
Nem azért kitaláció, mert másképp gondolkodsz, hanem mert remélem, hogy nincs ilyen ostoba ember.
2017. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
77%
A természetes szelekció legalább működik.
2017. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Ha ezekre buszke vagy,mit szegyellsz?


Pl hogy lusta vagyok meg rendetlen

2017. okt. 9. 08:18
 16/34 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki izélne...volt már barátnőm és elég csinos volt..jaa és én szakítottam vele mert elmúlt a szerelem, 6 évig voltunk eggyütt, szóval nem félek hogy nem lesz társam
2017. okt. 9. 08:20
 17/34 anonim ***** válasza:
87%
Hát akkor hajrá, sok sikert. Ettől még furcsa, hogy olyan dolgokra vagy büszke, ami semmi okot nem ad a büszkeségre. és hat minél idősebb vagy, annál nehezebb lesz ilyen paraméterekkel tarsat találni. huszonévesen még belefér a szülőkkel élés, nulla egzisztencia... később már egyre kevésbé.
2017. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
21%

Most lehet, hogy kinevetsz, de nőként sikerült kiragadnom a lényeget:)

Maradjunk annyiban, ha a kicsi péniszed játékos lenne nem itt lennél a gyakorin:)

2017. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
18. Neked meg kicsi a melled azért vagy a gyakorin? Idióta összefüggések......
2017. okt. 9. 08:40
 20/34 anonim ***** válasza:
81%
Szóval, lusta, rendetlen, szüleinél lakó csóró vagy, akinek még a pénisze is kicsi. Viszont abszolút nem tartasz attól, hogy ne lenne csinos nőd.Akkor nincs probléma, áruld el a titkodat az itt síró pasiknak, akik hasonlóak, mint te, de még sincs nőjük.
2017. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!