Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa dolog lenne hogy ismerkedésnél pont azokra vagyok büszke amit mások szégyellnek?

Figyelt kérdés

Pl. 32 évesen szüleimmel lakok és ez számomra büszkeség mert úgy érzem ezáltal jobb ember vagyok és családcentrikus mert szeretem szüleimet.

Illetve pici a péniszem de úgy gondolom ez is jobb mert játékosabb így. Valamint keveset keresek nagyon de ez jó mert legalább hivatásomnak élek


2017. okt. 9. 07:18
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
20. Mondjuk nagyon sokat sportolok, szélkés izmos vagyok ez szerintem fontos a nőknek, illetve állítólag helyes vagyok, de ezt nem tudom magamról megállapítani
2017. okt. 9. 09:07
 22/34 anonim ***** válasza:
10%

"Illetve pici a péniszem de úgy gondolom ez is jobb mert játékosabb így."---WTF


Az enyém 20cm, de már megkaptam párszor, hogy kicsi, dobtak is emiatt. Nekem totál lelombozta az önbizalmamat, nem is értem, hogy lehetsz büszke, hogy neked picike.

De tényleg mekkora az a pici 5-10cm???

2017. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
68%
Azt megkérdezhetem, hogy egy pénisz, hogy tud játékos lenni? Mit csinál, amit a nagyobb társai nem tudnak?
2017. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Azt megkérdezhetem, hogy egy pénisz, hogy tud játékos lenni? Mit csinál, amit a nagyobb társai nem tudnak?


Pl akkora a méret hogy a hegye pont a G pontot stimulálja........

2017. okt. 9. 09:23
 25/34 A kérdező kommentje:
.... ugye a g pont nem 20 cmre vagy a hüvelyben :D
2017. okt. 9. 09:24
 26/34 anonim ***** válasza:
64%
Szalkas izmos test kontra anyammal elek eseten a legtobb no nem az elsore szavaz. A csaladcentrikusnal azt preferaljuk ha a sajat csaladjara koncentral es nem a gyerekkori felallasra.
2017. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
79%

32 éves nőként én inkább arra vagyok büszke, hogy a saját lábamon állva, szülőktől függetlenül élek, ráadásul párommal együtt szeretetben nevelgetjük a gyerekünket.

Nem imponált volna, ha a talàlkozásunkkor még anyuka szoknyája mellett éldegélt volna...

2017. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
52%

A "gpont" a hüvely has felöli részénél van. Csak nem visszafelé is görbül a péniszed?


Egyébként ez szerintem nem játékosság. Mégis mi benne a játék?


Szerintem szimplán buta, lusta, rendetlen, kisfarkú vagy. Legalább kigyúrtad magad, ennél többre úgy sem telik, ahogy nézem. A 23 éves lánnyal teljesen egyetértek.


Amúgy a mentőzésben mit szeretsz?


A száguldást egy helyszínre, vagy az életmentést?


Simán lehetnél orvos vagy versenyautóvezető, de ha orvos lennél külföldön, lehetne saját versenyautód és száguldozhatnál vele a saját birtokodon.


Szóval vagy egyik, vagy másik, vagy mindkettő elérhető lenne egy kis ambícióval.


De lehet, hogy a szirénát szereted vagy az egyenruhát, ezeket a legkönnyebb beszerezni.


Szóval tökbuta vagy

2017. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
81%

Kicsi a pötse, de így játèkosabb... Hát, ha a lány is szereti játszani a "hol a fsz, kint sincs, bent sincs" nevezetű játékot akkor hajrá!

Egyèbkènt meg nőjj fel! 32èvesen ideje lenne!

2017. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Braic Le
2017. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!