Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szépen és udvariasa viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szépen és udvariasa viselkedek a lányokkal nehezebben lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

2017. okt. 9. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
Én egyaltalán csak olyan srácoknak adtam esélyt, akik figyelmesek, udvariasak voltak. Akik játszmázni próbáltak, arra rámenni, hogy az én önbizalmamat rombolják és így akartak tőlem bármit is, azok hamar ejtve lettek
2017. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nagyon igyekszem szépen és udvariasan viselkedni. Mindent beleadok, igyekszem a legjobbat kiadni magamból, a képességeim legjobbját nyújtani és annál is többet.

Talán szerencse is kell.

2017. okt. 9. 18:30
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez így kicsit görcsösen, erőltetetten hangzik, vigyázz, nehogy ilyennek is látszódjon. Természetesen, lazán nem tudsz udvarias lenni? Alapból nem vagy az?
2017. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
# 13 Én úgy érzem, hogy természetesen és lazán vagyok udvarias. Nem tudom, hogy ez kívülről hogyan fest másoknak.
2017. okt. 9. 18:41
 15/18 anonim ***** válasza:
12%
Igen. A nők a bunkó férfiakra buknak. Az túl racionális lenne, ha a kedvesség és az udvariasság előny lenne náluk.
2017. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14 a 12. válaszod alapján nem tűntél természetesnek, de ha az vagy, akkor jó.
2017. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
81%
Komoly kapcsolatot csak ilyen viselkedéssel tudsz találni. Pláne ha normális nőt keresel magad mellé.
2017. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha normálisan viselkedsz az előny de alapból édes kevés.
2017. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!