Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 19 évesen meg nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Körülöttem mindenki több éve van együtt a párjával, nekem meg sehogy nem akar összejönni a dolog. Tudom, hogy nem szép, de kezdek féltékeny lenni a barátnőimre/barátaimra. :( Nem az a bajom, hogy jelenleg nincs párkapcsolatom hanem, hogy soha nem is volt. Nem tudom mi az a szerelem, nem tudom hogy működik egy párkapcsolat, mert nem adatott meg soha, hogy megtapasztaljam. Valaki van vagy volt hasonló cipőben mint én? 19/l

2017. okt. 9. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdezd már meg egy fiú barátod, hogy szerinte miért nem nyomul rád senki.

Hasznos lesz a válasza.

2017. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Üdv a
2017. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Észre veszed, ha próbálnak közeledni feléd? Ez a fő kérdés.
2017. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Véletlenül benyomtam :D


Üdv a klubban, csak én huszonévesen vagyok így. Sokaknak nem fog tetszeni amit írok, de csakis magadban kell keresni a hibát. Találd meg azt, hogy te irántad miért nem érdeklödik senki, ne a környezetedben keresd, mert ezek belülröl fakadó dolgok. Lehet, hogy nem vagy nyitott, negatív a kisugárzásod, alig mosolyogsz, barátságtalan vagy, nem jársz el a bolton kívül sehova, stb..

Nálam az (volt) a baj, hogy extrém zárkózott voltam, féltem az emberektöl, csak akkor beszéltem ha kérdeztek vagy akkor is alig, így hiába is akartam volna barátot, egy szinte néma embert nem lehet megismerni és megkedvelni. Elhatároztam, hogy változtatok ezen, elkezdtem emberek közé járni, szereztem új barátokat, lecseréltem a ruhatáram, szereztem önbizalmat, találtam hobbikat amit mindig is szerettem volna csinálni és hatalmas örömmel tölt el, egyre többet mosolygok és jól érzem magam a börömben. Épp amikor ezt elhatároztam, hogy magamra koncentrálok, és nem is akartam ebben az idöszakban senkit, egy srác kezdett el udvarolni. Hülyeségnek tartottam ezt a dolgot, hogy persze, majd felbukkan valaki amikor én pont nem számítok rá, aha, hagyjatok már, és megtörtént :D

Az sem hanyagolandó amit az egyik válaszoló írt, hogy kikérd egy fiú barátod véleményét. Nekem is egy srác a legjobb barátom és sokat segített, rávilágított sok dologra :)

2017. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!