Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért nem szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem szeretitek ha egy ffi egyenes?

Figyelt kérdés

Itt és máshol is ha írtam egy lánynak és ismerkedek és megírom hogy tartós szeretői kapcsolatot keresek egyenesen leírom el küldenek.


Ha meg nem írom le és adom a szépet beszelgetek érdeklődők akkor kicsit több idő de maga nyitja szét a lábát.


Ez miért jó?


2017. okt. 10. 06:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Near.

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 09:11

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Lányok miért nem szeretitek ha egy ffi egyenes?

"Nem tudom ki hogy van vele ,de én csakis az egyenes férfiakat szeretem. Utalom a maszlagot. De énis egyenessen megmondom ,hogy van pàrom és nem.."

Az üzenet: Csak azért vagy ilyen kemény, mert jelenleg van valaki, aki nyalja a talpadat, de ha majd elhagy, akkor rögtön leljebb adod a mércét... :-) Mert te is tudod, hogy úgy sem hozzá fogsz menni feleségül, hanem lesz még egy (vagy több) farok is, amit a puncidba kapsz. :D


Majd szinglinként legyen ilyen nagy pofád, bár gondolom egy dagadt disznó vagy, aki a kleptomániás párján kívül senkinek sem kell. Óhhh te nyomorult... :D


Na ezutan a szép kis ûzenet utàn kaptam röhögô görcsöt 😂


Az igenyeimböl szingliként sem adtam lejebb és nem is fogok.

Amikor nem volt senkim akkorsem jöttem ösze mindenféle jöttmentel. Az ilyen tuskokbôl meg egyenessen hûlyét csinàltam.

A talpamat meg nem nyalja senki ,lehet te csak igy tudsz megtartani valakit mert egy senki vagy alapjàba véve.

Az biztos ,hogy nem megyek felesegûl ,jô meglàtàs. Csak a völegényem marad.

Lehet te valakit csak egy pinànak nézel és nem sikerûl megtartani senkit ,de ne magadbôl indulj ki.

Amugy ha akarnek kapnék eleget.

Kleptomàniàs ? Eleg jol keres ,nem lop ugyhogy kôszôni a bokot.

Nyomorult sem vagyok ,jo fîzetô melom van amit szeretek ,a pasim is jô pasi. És igen sokan ismernek ,kedvelnek a környéken.

Dagadt se talàlt ,6éves korom ôta lovagolok és 8éves korom ôta MMAzom.

Na puszi ,szép napot kedves.

2es valaszolo voltam.

2017. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Meg is érdemled ,ha elküldenek!! Mert fé..eg vagy!!
2017. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg megérdemled, ezen nincs mit tovább ragozni!
2017. okt. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
mert szembenézni a valósággal nehéz dolog, főleh ugy h az emberek 99%-a magával sem mer szembenézni mert olyan ijesztő meg kivül esik a komfortzónán
2017. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
11%

A nők az egyenes, becsületes férfiakat szeretik, ez tény.

De a hazug disznókkal dugnak.

2017. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#10: Bár eléggé sarkosan fogalmaztál, de egyetértek. Ennek viszont szerintem nem a nők az okai, hanem maga a társadalom. Azt várja tőlük, hogy ők maguk legyenek a két lábon járó erkölcs. Felöltenek hát egy álarcot, hogy ennek megfeleljenek, de közben ugyanolyan emberek, mint a férfiak (akiknél még dicsőség is a minél több trófea begyűjtése). Ezért a nők csak "komolyat" akarnak, persze ott a kiskapu, hogy ha a férfi azt mondja, hogy ő is, akkor mehet a dolog, de onnantól a felelősség a férfié és a nő csak "áldozat", akit átvertek. Itt a probléma a társadalmunkkal, hogy a nők nem mondhatják ki nyíltan, hogy "figyelj, én csak szexelni akarok egy jót", mert egyből megkapják a bélyeget. Ezért persze "komoly" kapcsolatot keresnek ők is, aztán férfiként döntsd el, hogy az most valójában komolyat jelent, vagy sem. Sokkal egyszerűbb lenne, ha ők is nyíltan kimondhatnák, hogy "én most csak egy szép estét szeretnék", ezzel megkímélnék azokat a nőket is a csalódástól, akik viszont valóban komoly kapcsolatot szeretnének, de pont betalál náluk egy csak dugni akaró férfi.
2017. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Az őszinteség nemigen fizetődik ki, de ha jobban belenézünk nem is nagyon létezik. Sok oka van ennek, elsősorban az, hogy az életben létezik ugyan az igazság, de a hétköznapi élet hazugságok mentén zajlik mindenki számára. Ebben nincs kivétel, aki azt mondja az téved. Pl erre a bejegyzésre kapok 40%-ot jó esetben, részben azért, mert egyébként is 54%-om van. Ennyit látnak belőlem, meg azt, hogy olyat írok, amit nem is akarnak felfogni, jó esetben annyi jut eszükbe, hogy mennyire gerinctelen ez a pasi. Pedig ez nem az én cinizmusom, hanem a világ működik így. Ha ezt a gondolatmenetet még tovább folytatnám, akkor lehet egyszerűen hülyének néznének:) Pedig van ez tovább is.
2017. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Tegye fel a kezét aki a görbét szereti...
2017. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Csupán arról van szó, hogy neked nem tetszik, ha egy nő egyenesen megmondja, hogy nem kér az alkalmi szexből, legalább is veled nem.
2017. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

De most ez nem érthető? Ők nem akarnak szeretők lenni, ők párkapcsolatot keresnek. Te meg átvered őket.


Tehát ez olyan, hogy mondjuk árulsz egy zacskó szart, és megmondod, hogy az szar, nem veszi meg senki. Ha azt hazudod, csoki, megveszik.


Nem azért nem veszik meg az első esetben a szart, mert őszinte vagy, hanem mert senkinek nem kell szar.

2017. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!