Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért nem szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem szeretitek ha egy ffi egyenes?

Figyelt kérdés

Itt és máshol is ha írtam egy lánynak és ismerkedek és megírom hogy tartós szeretői kapcsolatot keresek egyenesen leírom el küldenek.


Ha meg nem írom le és adom a szépet beszelgetek érdeklődők akkor kicsit több idő de maga nyitja szét a lábát.


Ez miért jó?


2017. okt. 10. 06:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Mert, aki nem tartós szeretői kapcsolatot keres, annak ez a válasz nem felel meg. Érted már?

Nekem sem tetszene, mert ez nem lenne elég, nem szerető kell a nőnek, hanem egy társ, akivel egy kapcsolatban vagyok.

Én most csak magamból indultam ki. Nekem, ha ilyet írnál, megmondanám őszintén, köszi, de nem erre van szükségem, nekem több kell, mint szerető.

Nincs is ezzel baj, hogy te csak ennyit szeretnél.

2017. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
20-as válaszoló, sírok tőled XD XD feldobtad a szar napomat ezzel a hozzászólásoddal :D :D köszi
2017. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!