Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok elvárás az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok elvárás az, hogy valakinek legyenek párkapcsolati tapasztalatai, ha ez hiányzik adnátok esélyt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van különbség egy tapasztalt és egy nem tapasztalt férfi között? Ha azért maradt egyedül, mert mindig is komolyat kereset, egy kissé magas volt nála a léc külsőt belsőt illetően és bennetek találja meg az igazit az tetszene nektek?
2017. okt. 10. 12:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha van pénze akkor nem számit a nőknek hogy tapasztalt vagy nem.
2017. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem kéne. És nem a tapasztalatlansága miatt, hanem azért, mert majd idővel felbátorodik, ha 1 összejött neki, 1x sikerült, akkor sikerül máskor is, és szinte borítékolható, hogy nem fog mellettem megülni a seggén.

Ez pedig engem eléggé elrettent.

2017. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 Ez egy rohadt nagy buta és felszínes általánosítás, mert nem mindenki ilyen.
2017. okt. 23. 13:25
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem felszínes, buta meg semmiképp, mivel 85%-ban kb ez a jellemző. Ezért preferálom én pl jobban, aki valamennyire kiélte magát, mert nem nálam jön majd el a pillanat, hogy észbe kap, hoppá, nem élt...
2017. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Amit mondasz egy bulvár szintű f...ság. Tudod nekem voltak lehetőségeim csak azért nem éltem vele, mert nem vagyok megalkuvó és nekem fontos az, hogy érezzek iránta valamit csak ilyen nem volt még. Ha megtalálom azt aki bejön és szeretem hülye lennék ott hagyni. Az meg egy jó nagy f....ság, hogy ki kell élni magunkat ne az ilyen buta primitív iq nélküli műveletlen proli rétegből induljunk már ki.
2017. okt. 23. 13:45
 16/19 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy 0 tapasztalattal próbálod okosítani azokat, akik sok éves párkapcsolati és emberismereti tapasztalattal próbálnak neked segíteni... De te tudod. Majd koppansz még nagyokat.
2017. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Amit mondasz egy bulvár szintű f...ság. "

=> 1. Nem. Ez tapasztalat. Ami nekem van. Ellentétben...

2. Te most magadról írsz. A kérdés viszont általánosságban szólt. Na én arra válaszoltam.


Nekem volt egy szűz srác. Nem volt még barátnője. Én voltam neki az első, de össz-vissz 2x feküdtünk le.

Nem sokáig jártunk (pár hét). Kedveltem, de nem voltam szerelmes, nem éreztem, amit kéne, szakítottunk. Utána lett egy kapcsolata, ami azóta is tart (lassan 4 éve), de mivel jóban vagyunk, régebben beszélgettünk sokat, és többször kitért erre, hogy zavarja, hogy nem nagyon van tapasztalata, és néha van olyan érzése, hogy jó lenne másokkal is, aki nem a barátnője...


És rajta kívűl is sok olyat ismerek, akinek első kapcsolatnál előjött a hiányérzet, (nőknél is), vajon milyen lehet másokkal. Van, aki szakít, van, aki félrelép, egyik se jobb...

2017. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha magasra teszi a lécet leszarnàm hogy mennyi tapasztalata lenne vagy nem lenne egyàltalàn.1.Ugy semmi értelme olyannal kapcsolatba lenni aki nem magamért szeret hanem azért szeret mert ugy viselkedek vele ahogy ő azt elvàrja .Nem leszek bologató kiskutya csak mert az urnak vmi nem tetszik.
2017. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2.Ha beleugrasz 0tapasztalattal egy olyan csajjal aki màr csalàdot szeretne jol gondold meg mert megbànhatod ràjöhetsz hogy te még élni szeretnél .Azért mégiscsak van igazssàg sbban amit az előttem szóloak mondtak.Ezt làsd be és neked is sokkal könnyebb lessz .
2017. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!