Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért olyan nehéz sok fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan nehéz sok fiúnak párt találnia?

Figyelt kérdés
Ismerek sok olyat akinek nem sikerül pedig keresi folyamatosan. Meg olyat is tudok akinek nagy nehezen sikerült egy 200km-re lévőt felszednie, de az ilyen távkapcsolatoknak ugyan mi értelme? Igaz lehet az a sztereotípia, hogy ha átlagos külsővel és anyagiakkal rendelkezel, akkor esélyed sincs a mai lányoknál?

2017. okt. 10. 19:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
52%

#18


Ez nem tűnik túl tisztességesnek, sőt kifejezetten egyenlőtlen.

2017. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
84%
Nincs gyerekem, de k.vára fel tudnám pofozni az olyan élettelen lenéző senkiházi birkákat, aki szerint egy fiatal édesanya nem érdemel, vagy nem találhat normális, szerető párkapcsolatot. Kismillió anyukát ismerek, akik igényesek és gyönyörűszép nők, akikért bármelyik pasi ölni tudna egy kapcsolatra. Ekkora lenéző gyökeret....
2017. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
93%
Én nem úgy vettem észre az életben, hogy bárkit zavarna egy gyerek, egy db egyedülálló anyát sem ismerek, és mindnek normális párja van, nem becsicskított, ronda, "senkineksemkell" pasi. Ha szép és értelmes a nő, kb ugyanannyi esélye van a férfiaknál, ennyi. Nyilván ők sem azok között keresgélnek, akik mindenre csak kifogásokat gyártanak az életben ;)
2017. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy sokaknak nem probléma ez. Ismerek én is olyan pasast, aki más gyerekét neveli és nem zavarja, ő mondjuk nem is akart saját gyereket soha. De egy olyan pasasnál aki saját gyereket akar, azoknál már komoly gondot jelenthet. Ráadásul az exférjjel is állandóan tartani kell a kapcsolatot a gyerek miatt, ez is kivághatja a biztosítékot egyeseknél. De biztos sokat számít, hogy ki mennyire nyitott az ilyesmire. Engem egyértelműen zavarna más családi életébe beavatkozni.
2017. okt. 10. 22:00
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Másról se beszélsz, mint hogy milyen nők miért nem fognak maguknak párt találni. Miközben te nem találsz. Rengeteg duci, vagy gyerekes nőt ismerek, akik boldog kapcsolatban élnek. Attól, hogy te itt leszólod őket, nekik nem lesz rosszabb. Viszont ugyanúgy egyedül maradsz.
2017. okt. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én felfedezek pár ellentmondást... Most komoly vagy nem komoly kapcsolatot keresel? Ha csak szexelni akarsz/laza kapcsolat, nem mindegy, hogy például a nőnek van-e gyereke vagy nem? Ha meg csak szexet akarsz, akkor nem értem a siránkozást, ott elég fekete fehér a dolog, amit el kell fogadni. Az emberek a külsőre mennek, hiszen csak szex, és ha az neked nem olyan jó akkor a hasonlóan nem jó nőket fogod megtalálni, akiknek csak szex kell (ezt arra írom, ahogy pl a dundi nőkről beszéltél).
2017. okt. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
#26 Itt most nem igazán rólam van szó, hanem ezt hallom mindenkitől a környezetemben és bizonyos fórumokon. De régebben én is tapasztaltam ezt. Azóta lett könnyebb csajoznom, amióta sikerült kiépítenem egy bizonyos szintű egzisztenciát, ami azért elég gáz ha belegondolunk, mert ez is bizonyítja, hogy a legtöbb nőnek csak az számít. Érdekes, én sose kérdezem meg egy nőtől se, hogy mi a foglalkozása, felőlem lehet akármilyen "senkiházi" is, ahogy a kedves 77%-os fogalmazott.. A nők viszont többnyire azt várják el, hogy legyen valami kész, tuti dolog, amibe beleülhetnek, anélkül, hogy bármit is tenniük kéne érte, aztán jöhet a baba ha ott az ideje, azt annyi. sok nő életútja ennyiben ki is merül sajnos. Találni egy pénzesebb pasast, aztán lebabázni neki és "küldetés teljesítve". Én amúgy nagyon rühellem ezt a felfogást, elég káros, hogy sok nő így lealjasítja magát, mert így senki se fogja őket tisztelni hosszabb távon, csak lábtörlőnek fogják nézni őket. Aztán kilehet kérni maguknak a tiszteletet, de az nem jár ok nélkül. Úgy is kéne viselkedni, hogy valami tiszteletreméltó azért legyen benne, de a legtöbb nő sajnos erre alkalmatlan. Ez az én véleményem.
2017. okt. 11. 10:40
 28/31 anonim ***** válasza:

Számomra az itteni pasik örök rejtély maradnak. Az összes nő pénzéhes roha.dék akiket épp csak máglyára nem kell vetni egyébként azt lehet velük tenni amit akarunk de miért nincs barátnőjük?

Ilyenkor értékelem igazán az én férfi ismerőseimet. Vannak köztük sikeresek és sikertelenek is de szerencsére egyikük se ennyire szűk látókörű és keserű.

Ez most nem csak a kérdezőnek szól csupán ő is egy példa.

2017. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
#28 Ennyit tudtál hozzáfűzni ahhoz amit írtam? Nem személyeskedni kéne, hanem a kérdésre válaszolni. Sok nőnek mért elég annyi hogy valakinek a lábkapcája legyen például? Az én környezetemben a legtöbb nő sajnos ilyen és még büszkék is rá. Sokan arra használják fel a gyereküket, hogy hozzáláncolják magukat a pasashoz, aztán meg arra, hogy anyagilag zsarolhassák vele az illetőt. Tudom, hogy ez társadalmilag tök elfogadott dolog, de én akkor is megvetendőnek tartom. Azok a nők akik erre vetemednek, azok erkölcsi nullák és semmi tiszteletet nem érdemelnek.
2017. okt. 11. 17:31
 30/31 anonim ***** válasza:
91%

Azt el tudom fogadni hogy vannak élethelyzetek melyeket a nők teremtenek maguknak és számodra ezek a nők lenézendőek. De ettől függetlenül nincs jogod egy nemről nyilatkozni.

Én se értem egyes nők miért élvezik ha a pasijuk fizikailag vagy lelkileg bántja őket. De azt sem értem egyes férfiak mit élveznek abban ha a barátnőjük üti karmolja vagy alázza őket. Gondolom akkor ők is lenézendőek. Ha egy nő eszközként kezeli a gyermekét az valóban undorító. De épp ilyen undorító az a férfi aki ezt teszi. (mikor pl válásra kerülne a sor mert megcsalta az asszonyt de érzelmi zsarolással -mi lesz a gyerekekkel? Milyen anya aki ezért szét szakít egy családot stb.- éri el a céljait.

Számomra nem vonzóak a kövér férfiak mégsem nyilatkozom róluk úgy ahogy te azt megtetted. Látok sok a férfi miatt tönkrement kapcsolatot mégse mondom hogy minden férfi csalfa a farka által irányított ösztönlény akikben kár megbízni. Még csak azt sem mondom hogy a legtöbbjük ilyen lenne amint te azt a nőkről kijelentetted.

Számomra egész egyszerűen felháborító és elszomorító ahogy a nőkhöz viszonyulsz és ahogy róluk nyilatkozol. Szerintem igenis korlátolt vagy és ahogy te megfogalmazhatod a nőkre vonatkozó globális nézeteidet úgy én is megtehetem. Ezt nem érzem személyeskedésnek. És tényleg nem értem azt a kettősséget ami itt sok férfi kommentárjaiból süt.

2017. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!