Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért olyan nehéz sok fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan nehéz sok fiúnak párt találnia?

Figyelt kérdés
Ismerek sok olyat akinek nem sikerül pedig keresi folyamatosan. Meg olyat is tudok akinek nagy nehezen sikerült egy 200km-re lévőt felszednie, de az ilyen távkapcsolatoknak ugyan mi értelme? Igaz lehet az a sztereotípia, hogy ha átlagos külsővel és anyagiakkal rendelkezel, akkor esélyed sincs a mai lányoknál?

2017. okt. 10. 19:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom. Azok a fiúk akik az én ismeretségi körömben sikertelenek (rövid futó kapcsolatok vagy folyamatos sikertelenség) mind komoly hiányosságokkal bírnak. Közülük 3 olyan akit az ember nem rugdalna ki az ágyából első ránézésből. Viszont mind más okból ugyan de nem megnyerőek ha megszólalnak.

Egyikük egy ilyen vagány gyerek aki többet mondd kicsit mint ami igaz de nem ez a fő gond hanem hogy érzelmi zsarolással és féltékenykedéssel próbálja irányítani a párjait emellett hihetetlen sértődékeny. A nők pedig ezt csak ideig óráig tolerálják. A másik srácnak a kommunikációs készsége alulfejlett. Nem lehet vele beszélgetni és hiányzik belőle valami plusz. Nem tudom pontosan mi talán a magabiztosság. Így a legtöbb nőnél barátzónás lesz mert amúgy kedves és szerethető. A harmadik egy kis balf.sz. Az anyukája irányítja a mai napig és amúgy is túlságosan irányítható. Ettől eltekintve viszont kedves szerethető és nagyon segítőkész szerencsére talált párt és már 2 éve megvannak ám ezt 27 évesen sikerült összehoznia előtte sok kudarca volt. Aki mégis összejött vele többnyire kihasználta ahol tudta.

Ők azok akik jól néznek ki.

A másik "adag" az átlagon aluli ismerőseim. Van egy nagyon túlsúlyos ismerősöm aki emellett mindenhol szőrös viszont kopaszodik 22 évesen. Emellett fura egy fiú bár nagyon kedvelem de nem tudnék vele együtt élni. Nincsenek ambíciói és nem igazán tudja mit akar az életétől.

Egy másik ismerősöm 165 cm-körüli annyira nem csúnya fiú viszont nem ad magára. Nem érdekli igazán mit húz föl vagy milyen haj állna neki jól és nem igazán nyit a nők felé. Szinte fél tőlük.

Az utolsó az átlagos külsejű ismerősöm aki sokáig szingli volt (lehet még mindig az de már nem tartjuk a kapcsolatot) 180 cm körüli vékony de amennyire tud figyel arra hogy öltözik. Kicsit nekem sok volt mindig is a kemény csávó vagyok imidzs és nem is igazán ért vele el sikereket. Nagyon nagyon labilis az érzelmi és az idegi állapota is. Ha épp rossz napja van nem lehet a közelében megmaradni mert bárkibe belerúg lelkileg csak mert neki most olyanja van. Amúgy is sokszor negatív és nehezen elviselhető bár vannak jó napai.

Most ők jutottak eszembe. Mint látható nekem minden kinézetből akad sikertelen ismerősöm. Nem csak az átlagosokat "sújtja" ez és többnyire nem a kinézetük a gond. Ismerek olyanokat akik nekem bottal se kategória és mégis van párjuk és vannak akiknek az én párom ez a kategória.

A gond hogy a legtöbben ráhúzzák a magasságukra farokméretükre keresetükre stb a sikertelenségüket és el se merengnek azon hogy vajon van e egyéb ok is? Mert szinte mindig van.

2017. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
33%
A fiatal férfiak többségének valóban komoly gondot okoz a társkeresés, mivel egyrészt a korosztálybeli nők többsége többre tartja magát, minthogy leálljon egy átlagos adottságú férfival, pedig maguk sem tudnak semmi különlegeset felmutatni, és hát -mint tudjuk - a fiatal nők még bőségesen válogathatnak a férfiak között. Aztán idővel kiegyenlítődik a helyzet, akkor valamennyire normalizódik a férfiak helyzete.
2017. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
2017. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#13 Ez hülyeség. Egyébként a csúnya nőknek is meglepően nagyok az igényeik. Vannak eléggé vállalhatatlan kinézetű nők is akiknek 185cm, jóképű pasas a minimum. Nem tudom mikor néztek utoljára tükörbe, de lehet az is valami görbe tükör volt... A gyerekesekről már nem is beszélve. Ekkora handicap-el nem értem mire olyan büszkék. Egy gyerek óriási teher, ki vállalná be őket hosszútávra? Szerintem senki.
2017. okt. 10. 20:24
 15/31 anonim ***** válasza:
97%

De amúgy feltűnt, hogy egy normális megnyilvánulásod nem volt eddig a nőkről?

Érdekes módon valahogy azok a pasik könnyebben találnak párt, akik nem gondolják felszínes hülye libának a legtöbb csajt. Ezt szinte minden ilyen "azért nem kellek a nőknek mert átlagos vagyok?" típusú kérdésnél észreveszem. Valahogy az egész hozzáállása a nőkhöz annyira undorító, hogy egyáltalán nem tudom komolyan venni és szerintem más nők sem.

2017. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
69%
A mai fiúk valóban komoly bajban vannak. A számítógép mellet cseperedtek, nem a szomszéd kislánnyal játszottak papás-mamást. Így nem tanultak "nőül", nem ismerték meg a lányok lelkivilágát, gondolkodásmódját. Fiúaggyal közelíteni az érzéseik mentén működő csajokhoz, borítékolt kudarc.
2017. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
23%

#8


De ehhez piszkos nagy szerencse kell. És ez az amiben én pl. sosem bízhatok, mert nem vagyok szerencsés. Nekem elő kell idéznem a lehetőségeket, hogy talán el is érjek valamit a világon. Persze általában semmi nem sikerül, de olyan hogy "szerencse" az én életemben nincs jelen.

2017. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
88%

13# vagyok.

Nagyon egyszerű! Aki nem talál olyan párt, aki az elvárásainak megfelel, annak túl magasak az elvárásai.


Ha egy dundi, kisgyerekes, átlagos nő talál magának fess, izmos és magas párt, akkor az elvárásainak megfelel, akkor reális elvárás volt. Hogy miért? Mert tényleg lehet ilyen párja.

Ha egy átlagos, dundi, csóró pasi kizárólag szőke cicababát tud elképzelni maga mellé, és évek óta szingli, akkor irreálisak az elvárásai. Ugyanis nem lesz ilyen csaja soha az életben.


Mit kell ezt ennyit rágni?

2017. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
#15 Ha így tűnik akkor bocs. De szerintem átlagban igazak amiket írtam. Egy gyerekes nőnek nem kéne olyan fene nagy igényeinek lennie, mert azért a legtöbb pasas se hülye, egy dugás azért nem ér nekik annyit, hogy más gyerekét a nyakukba vegyék + még a feltűnő exet is elviseljék. És ami a csúnya nőket illeti, igen valóban nekik is irreálisak az elvárásaik és a kompromisszum készségük is nulla. Eszükben sincs lefogyni például,mert tudják, hogy úgy is lesz olyan hülye aki megdugja őket. Csak azt nem értem mire az az óriási önbizalom és magabiztosság az ilyen nőknél? Normális párt úgy se fognak találni, mert aki épeszű, annak szexen kívül másra úgy se kellenek. Tehát akkor marad az alkalmi szex és a szingli lét. Sok nő persze erre még büszke is, mert olvastam már olyat egy nőtől, hogy a szingliség nem azt jelenti, hogy nincs senkid, hanem hogy megkaphatsz bárkit. Persze.. esetleg arra, hogy megdugja, de többre már nem.
2017. okt. 10. 20:43
 20/31 A kérdező kommentje:
Ja, meg amúgy bírom az ilyen szextárskeresőkön huncutkodó családos anyukákat is... Ha annyira rossz a kapcsolata, vagy nem jó a szex a párjával, akkor miért nem szakítanak inkább? A társkereső oldalak fele ilyen nőkből áll. Aztán persze könnyű azt mondani, hogy mindig a pasik lépnek félre, csak szét kéne nézni kicsit, az ilyen anonim társkeresőkön... A legtöbbön családos nők vannak fent arc nélkül.
2017. okt. 10. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!