Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Husis lányok! Nektek gondjaito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husis lányok! Nektek gondjaitok vannak a párkereséssel, vagy kezdeményezőek veletek a férfiak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 11. 21:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%

#10

Tőlem oszt' kikérheted, tudom, hogy a fajtádnak óriási az önérzete :D Bár a fogyáshoz lenne ekkora akaraterőtök :D

Egyébként nem csak dagadt vagy, hanem láthatóan ostoba is, egy büdös szót nem írtam az önbizalomról, szóval nem velem vitatkozol, inkább önleleplező elszólás volt ez.

Igen, ez a másik mese, amit a dagadt nők próbálnak elhitetni a világgal: hogy óriási az önbizalmuk, de valójában csak a belső bizonytalanságukat kompenzálják túl ezzel.

Mert ha valakinek önbizalma van, akkor nem kéri ki magának, ha leszólják, hanem simán nem foglalkozik vele.. :)

2017. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Bár én nem vagyok duci, sem (a te szavaiddal élve) dagadt, de nem tudtam elmenni a hozzászólásod mellett.


Veled azért ugye minden rendben van? Kockás has, izmos karok, lábak, tökéletes arc és fogak? Nyilván nem állnak el a füleid, 180 centi magas vagy és gyönyörű, kidolgozott tested van. :D

2017. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

#12

Nincs minden rendben velem se, bár a kockahasat meg a tökéletes fogakat leszámítva ez mind megvan, még magasabb is vagyok a leírtnál.

De, és most jön a lényeg:

1. Nem csak tökéletes és gechironda emberek léteznek, ennél jóval árnyaltabb a skála. Ha már nőkről beszélünk, vannak a ronda dagadtak, vannak az átlagosak, meg vannak a sportos fitnesz-babák. És én egy szóval nem mondtam, hogy egy nőnek muszáj Rubint Rékának lennie, mert kb. ez lenne a női egyenértéke az általad felsorolt elvárásoknak. Sőt, nem is tetszenek az olyan nők. Bőven elég, ha simán nem dagadt, ezt pedig minimális energiabefektetéssel bárki elérhetné, de nem, a sok lusta dagadt pitsa inkább döglik és zabál, és harsogja a hülyeségeket, hogy csak a kutyák játszanak csontokkal, meg hasonló "bölcsességek", csak hogy igazolják valahogy a tesznyeségüket.

2. Én nem adom elő a a tökéletest, nem zengek ódákat arról, hogy milyen nagyon vonzó vagyok, és nem fikázom le azokat a férfiakat, akik nálam jobban néznek ki, mert izmosabbak és sportosabbak

2017. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó! Az odáig rendben van, hogy van önkritikád, de nem ér úgy másokat fikázni és megbántani, hogy te sem vagy "tökéletes".

Engem csak az bosszant, hogy az általad ronda dagadtnak mondott nő (de ugyan ez vonatkozik a ferfiakra is) bejön valakinek, és neki is vannak érzései. Primitív dolognak tartom mások megalázását azért, mert számunkra nem tökéletes a külseje. Ismerek olyan duci (neked már inkább dagadt lenne) lányt, akinek gyönyörű arca van. És sok férfinek bejön. Elhiszem, hogy sokak számára esztétikusabb egy vekonyabb, csinos lány de azért az is ember aki duci.


Abban is van igazság amit mondasz, de ha valakit nagyon zavar a súlya az le fog fogyni. És aláírom, hogy sok az irigy, megleseredett ember.

2017. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez, hogy nem ér úgy kritizálni, hogy én se vagyok tökéletes? Ilyen alapon soha senki nem fogalmazhatna meg kritikát semmiről és senkiről, ugyanis a tökéletesség nem létezik.

Másrészt meg, ha nem vetted volna észre, nem a dagadtságuk miatt fikázom a dagadt nőket, hanem pont azért, mert ahelyett, hogy magukba néznének, inkább nagy arccal és hazug önteltséggel kompenzálnak, és fikázzák a tényleg vonzó nőket.

2017. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15-ös:még pont,hogy beismerem,ha egy nő csinos vagy szép az arca,vagy mindkettő.Szóval erősítem a szabályt.
2017. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Jó, legyen. Más ha azt mondom neked, hogy "bocs, de nem vagy az esetem" és más, ha azt mondom, hogy "Úristen, te mekkora egy ocsmány állat vagy." Mindkettő kritika, csak nem mindegy hogy tálalod. :D
2017. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17

Nos, azt készséggel elismerem, hogy a kifinomult véleményalkotás nem az erősségem, sőt :D

2017. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Csak majd te se sértődj meg,ha valaki a fejedet,a fogazatodat vagy a testalkatodat fikázzák.Mert akkor ok ez a stílus. :D
2017. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem nagyon mer senki szemtől szembe fikázni, de ha mégis, azon se szoktam megsértődni :D
2017. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!