Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van logika abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van logika abban, hogy nem futok a lányok után és nem leszek a 101. pasi aki rájuk nyomul?

Figyelt kérdés
Szívük- joguk a legjobbat választani, nyilván azt is fogják akkor ugyan mi értelme udvarolni?

2017. okt. 13. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdezel vagy csak önigazolást vársz? :D

Amúgy ja, van benne logika, de ezzel hosszú távon nem a csajok szívnak.


22/N

2017. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem durva nyomulást értek, rosszul fejeztem ki. Az is elég ha valaki bejelölget valakit és ráír, hogy: Szia, mit csinálsz?

Szerintem ezekből nagyon sok akad. Ha ezt megcsinálnám én is csak ki lennék nevetve és megítélve, hogy mit akar ez a szerencsétlen. Valahogy én mégis csak egy számnak, egy másik kérőnek érzem magam nem pedig egy versenyképes fiúnak akinek lehet esélye. Igazatok van, így biztos, hogy nem fogok sikerrel járni. Ha az élet valakivel össze akar hozni akkor azzal össze is fog így vagy úgy, felesleges ott lebegjek a lányok körül, várva, hogy ez hátha meg fog szánni és ismerkedik velem. Amelyik lány akar valamit TŐLEM és kiváncsi rám szerintem hajlandó lenne akár kezdeményezni is.

2017. okt. 13. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!