Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a gond velem (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem (és minden többi ilyen emberrel), akit ugyan megnéznek az utcán, de mégse jön össze neki párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok pozitív visszajelzést kapok külsőre-belsőre is. Persze, a buliban alap, hogy oda szoktak jönni, mert ittasak, de már nem egyszer kerestek utánam fellépésről/suliból is, hogy tetszettem nekik. Ha tömegközlekedésen vagyok, akkor is érzem, látom, hogy néznek a pasik, néha még akkor is, ha ott van mellettük a barátnőjük. A személyiségemmel kapcsolatban se kaptam negatív visszajelzéseket (persze én tudom, hogy mik a rossz tulajdonságaim, mert mint mindenkinek, nekem is vannak). Nyitott vagyok, érdeklődő, barátkozós, értelmes. De valahogy mégse jön össze nekem ez az ismerkedős dolog. Valami még sincs meg bennem, pedig jelenleg úgy érzem, nagyon örülnék egy komoly párkapcsolatnak. Sose akarnak többet, még akkor se, ha jól indul. Csak csalódás ér.


Hogy őszinte legyek, emiatt mostanában kicsit elbizonytalanodtam az önértékelésem kapcsán és nem igazán tudom, mi lehet a hiba vagy hol bukik el mindig a dolog. Nem szoktam rágörcsölni se, mert az elején mindig jól indul és sose gondolok arra, hogy mikor un meg/talál mást vagy ilyesmi.


Tudom, nem ismertek, nem tudtok személyre szabott véleményt se, de gondolom sokatokkal történt már ilyen, illetve a baráti körötökben is, ezért hátha tudtok valami tanácsot adni, esetleg saját tapasztalatot írni. Ha mégse, akkor lapozzatok tovább. :)


20/L vagyok


Alapvetően nem ismerkedés céljából tettem fel a kérdést. Ismerkedtem már neten, de nem igazán vonz ez a dolog. Persze ha valakit szimpatikusnak találok, visszaírok, de alapvetően tényleg a kérdésre összpontosítsatok légyszi!


Köszönöm :)


2017. okt. 13. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szép lányoknál lehet próbálkozni persze, de szerintem nagyjából 0.1 - max.1% az esélye a sikerre egy átlagos férfinak náluk.

A legtöbb ilyen lány egyszerűen nem éri meg a vesződést. Vagy sorban állnak értük csak nem veszi vagy nem akarja észre venni mert úgy érzi, hogy a sorban csak szintjéhez képest alacsonyabb fiúk vannak vagy a sok hízelgés és kevés igazi csalódás miatt úgy érzi, hogy a szépségével ő már így tökéletes, holott személyiségre van valami komolyabb bibi.

2017. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a megoldas: ne buliban ismerkedj
2017. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11,


Igazad van, engem is sokan dicsérnek. Habár én ezeket nem veszem komolyan, mikor buliban mondogatják nekem, hogy mennyire különleges vagyok, más vagyok, mint a többi lány stb., mert szerintem minden potenciálisnak ezt mondják. :D Egyébként persze, vannak fiú barátaim, akik sokszor dicsérnek, de a legtöbbnek barátnője van, a másik fele meg tényleg friendzone, mindkét részről.

2017. okt. 13. 22:03
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem csak buliban szoktam. :) Volt egy neten ismerkedős korszakom is, de alapvetően azért nem úgy megy ez, hogy minden nap megismerkedem 2-3 fiúval csak úgy random a folyosón. :D Szaktársaimat ismerem közelebbről leginkább, más szakról nem igazán, csak 1-2 embert (ilyen bulis emberkéket xd).
2017. okt. 13. 22:05
 15/18 anonim ***** válasza:

Mondják azt, hogy a külső megfog és a belső megtart.


Milyen tulajdonság hiányozhat belőled-személyedből vagy mi az ami riasztó lehet másoknak, ezen gondolkozzál.


Azt is mondják sokszor, hogy túl szép, hogy igaz legyen...

2017. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sok okból meg lehet nézni valakit az utcán.
2017. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hany fiut probaltal ki eddig?
2017. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Bence_ ***** válasza:
Milyen kapcsolatod volt eddig?
2017. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!