Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknál mi ez az ÁLLANDÓ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál mi ez az ÁLLANDÓ álszentség?

Figyelt kérdés

Ma voltam inni ---egyedül--- a bulinegyedben pesten


az egyik kisboltban 3 csaj vett piát, és az volt a téma, hogy közülök az egyik csaj milyen csúnya és milyen kibirhatatlan.


egy ilyen 6/10 hipszter lányról volt szó, lila haj, 80as éveki farmer ruházat style


a boltos csávóka meg ugye rögtön elkezdte csapni a szelet, hogy "nem is úgy van az"...


A csaj meg engem előre engedett, mondván, hogy az eladóval beszélget meg le akarja vetközni az "INTVOTEÁLT" (ki se tudta mondani, hogy introvertált) énjét...


Én meg ott vettem a kis sörömet TÉNYLEG kibirhatatlan személyiséggel és tényleg nyomorba döntő introvertáltsággal. Ugyanis én TÉNYLEG képtelen lettem volna emberekkel kapcsolatot kialakítani...


Ja csak én nem vagyok lány.


Én csak egy átlagot alig suroló külsejű fiu vagyok, aki csak egy fogyó eszköz a társadalomban.


nem ugy bezzeg, mint a kibirhatatlan csúnya lányok...


egyébként már lassan 1 éve járok egyedül igy kószálni pár sörrel a városban, egy lányhoz nem mentem oda.


igaz előtte évekig odamentem....csak épp nem valami sok sikerrel...vagy sikerem volt számottevő jelentőségű (barátnő) csak éppen a befektetett energia volt kicsit túl sok egy barátnőért...nem fenntartható, hogy az ember nők százainál kell, hogy bepróbálkozzon félelmeit elnyomva és türve a megaláztatásokat és a veszélyeket (mivel sok fiú már cska azért is belém akar szállni, amiért probálkozom)


2017. okt. 14. 23:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
92%

"vannak nők, csak hát nem mindegy MILYENEK...mult héten is volt, aki szembe jött az utcán és elszaladtam inkább...mert nem vagyok vevő szüz lányokra meg hasonló kishibás akárkikre, míg a szép fiukkal vonzó lányok dugnak."


A saját szinted elől szaladsz el...

2017. okt. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

jaj lehet itt ezt magyarázni, de látom, amit látok...


látom, hogy a jóképünek született fiuknál nem baj, ha csak céltalanul sodródnak az életben, nem baj, ha xar melóban ragadtak ÉVEK óta, nem baj, ha nincs munkájuk sem, nem baj, ha depressziósak, ha aggresszivak, ha recskafüggőek...


SOSEM BAJ, mert jóképünek születettek és onnantó nincs több kérdés...


lehet jönnni a kamu szöveggel, hogy a magabiztosságuk miatt van nekik midnig szexi csaj, de ez HAZUGSÁG, mert csak beszédképtelenre lerészegedett céltalan emberekről van szó, akiket a külsejük miatt akarnak a nők.

2017. okt. 15. 00:34
 23/36 anonim ***** válasza:
86%

És most tett fel magadnak ezeket a kérdéseket:

Miért írtam ezt ki?

Hasznos bárki számára ez az "információ"?

Érdemes volt megtörnöm a rinyacsendet?

2017. okt. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

én inkább azt kérdezném bele a világba, hogy a nem kivánatos pasikat mikor fogják felkarolni a jogvédők?


mert tehén feminista hordákat tüzzel vassal védik, de pasik nem csinálhatják ugyanazt

2017. okt. 15. 00:59
 25/36 anonim ***** válasza:
75%
A feministák maguknak indítottak el mindent, neked se tiltja meg senki, hogy hasonlót csinálj. Bár szerintem vicces, hogy alanyi jogon járjon minden pasinak nő, mintha csak termékek lennénk amit minden pénisszel rendelkezőnek osztogatna az állam. Vagy még jobb hasonlat, mintha bemennél a boltba és ingyen levehetnéd a neked megfelelő nőt a polcról, merthogy neked jár
2017. okt. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

de a nok pont ezt az eletet elik...


ok csak "várnak"...aztan majd UGYIS jon vakaki


ha nem mukodne ez a modszer, nehany generacion belul megszűnne

2017. okt. 15. 01:08
 27/36 anonim ***** válasza:
67%
Jól van akkor siránkozz csak meg irigykedj mindenkire és hibáztasd a világot. Biztos jobban érzed majd magad tőle. Vagy megunod pár hónap/év múlva és rájössz hogy a hiba benned van, vagy megkeseredett nőgyűlölőként fogsz megöregedni, te döntesz, nekem aztán tök mindegy, mit kezdesz az életeddel.
2017. okt. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
vagy kidolgozom a belem es belerokkanok.. végülis jo uzlet
2017. okt. 15. 01:16
 29/36 anonim ***** válasza:
62%

Az egész azon múlik, hogy mire kondícionálod magad fiatalon. Ha jóképű, sportos vagy, akkor könnyű dolgod van, hogy magabiztos, megnyerő fellépésed legyen. Ha meg elhiszed, hogy csak a külső számít, akkor azzal kreáltál magadnak egy önbeteljesítő jóslatot. De még úgy sem reménytelen, az életben bárhol összefuthatsz a neked való lánnyal, csak vetkőzd le addigra az önsajnálatot.


Én nem vagyok különösebben jóképű, de legalábbis kövérebb vagyok mint jóképűbb, mégis volt pár kifejezetten szép és értelmes barátnőm. Mert elhiszem, hogy bejöhetek neki, illetve mert merek konfrontálódni vele.


Utóbbira gondolják sokan, hogy a bunkó férfiak jönnek be a nőknek, de az csak ideig-óráig működik, a degeneráltakat leszámítva. Ami miatt első pillanatra vonzó, hogy szöges ellentéte annak, mint ahogy egy hősszerelmes szerencsétlen viselkedik.


Az egyik, hogy sosem mond ellen, mindig ráér és alkalmazkodik. Ezzel rövid úton elvágja magát, mintha nem lenne önálló élete. A másik, hogy nem mer 'beszólni', csak bókol és magasztal. Nem komoly beszólásra kell gondolni, valami apróság a megjelenésében vagy a viselkedésében, amivel lehet hosszabb távon is viccelődni, de semmiképp sem olyan, ami érzékenyen érintheti, és nem olyan viccek, amin megbántódhat. Csak épp annyi, hogy érezze, nem félsz tőle, hogy egy kapcsolatban nem ő lenne a domináns fél, mert arra csak kevés nő vágyik. De ezt hihetően is kell előadni, kívülről szemlélve pár próbálkozást, a hangszín/hanghordozás könnyen el tudja árulni, hogy tele van a gatya az esetleges reakciótól.


Minél szebb amúgy egy nő, annál kevesebben merik a fentieket, és annál inkább működik. Emiatt látsz olyan párokat az utcán, amire egyből megjegyzed, hogy biztos kőgazdag a férfi.

2017. okt. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
77%
Tehát sportolni nem akarsz, mert uncsika, de a nő nézzen ki jól, míg te növeszted a sörhasadat.
2017. okt. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!