Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknál mi ez az ÁLLANDÓ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál mi ez az ÁLLANDÓ álszentség?

Figyelt kérdés

Ma voltam inni ---egyedül--- a bulinegyedben pesten


az egyik kisboltban 3 csaj vett piát, és az volt a téma, hogy közülök az egyik csaj milyen csúnya és milyen kibirhatatlan.


egy ilyen 6/10 hipszter lányról volt szó, lila haj, 80as éveki farmer ruházat style


a boltos csávóka meg ugye rögtön elkezdte csapni a szelet, hogy "nem is úgy van az"...


A csaj meg engem előre engedett, mondván, hogy az eladóval beszélget meg le akarja vetközni az "INTVOTEÁLT" (ki se tudta mondani, hogy introvertált) énjét...


Én meg ott vettem a kis sörömet TÉNYLEG kibirhatatlan személyiséggel és tényleg nyomorba döntő introvertáltsággal. Ugyanis én TÉNYLEG képtelen lettem volna emberekkel kapcsolatot kialakítani...


Ja csak én nem vagyok lány.


Én csak egy átlagot alig suroló külsejű fiu vagyok, aki csak egy fogyó eszköz a társadalomban.


nem ugy bezzeg, mint a kibirhatatlan csúnya lányok...


egyébként már lassan 1 éve járok egyedül igy kószálni pár sörrel a városban, egy lányhoz nem mentem oda.


igaz előtte évekig odamentem....csak épp nem valami sok sikerrel...vagy sikerem volt számottevő jelentőségű (barátnő) csak éppen a befektetett energia volt kicsit túl sok egy barátnőért...nem fenntartható, hogy az ember nők százainál kell, hogy bepróbálkozzon félelmeit elnyomva és türve a megaláztatásokat és a veszélyeket (mivel sok fiú már cska azért is belém akar szállni, amiért probálkozom)


2017. okt. 14. 23:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mi a kérdés, de tudom mi a problémád: mindenen rinyálsz és mindenért mást hibáztatsz. Ez az oka annak is, hogy nem állnak veled szóba a nők. Nézz már magadba, te szeretnéd ezt a nyavajgást hallgatni? Nyilvánvalóan mindenki más a hibás, hogy te duzzogsz, rinyálsz, puffogsz, mert veled ellentétben ők úgy próbálják meg élni az életüket, hogy nem azon keseregnek, hogy milyen sz*r a világ és ők mekkora áldozatok.

Másrészt, mivel egyedül jársz inni is, gondolom barátaid sincsenek, ergo nem csak a csajozással van a gond, barátkozni se igazán tudsz. Biztos, hogy csak a nőkkel van a probléma?

2017. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

nem szeretem az embereket, mert nem értek hozzájuk, ez ilyen lenézett dolog? Illegális vagy mi?


Ezek a nagyon okos szociális zsenik meg állandóan bedobják, hogy "AZÉRT NINCS NŐD"....hát képzeld ÖREG, hogy vannak nők, csak hát nem mindegy MILYENEK...mult héten is volt, aki szembe jött az utcán és elszaladtam inkább...mert nem vagyok vevő szüz lányokra meg hasonló kishibás akárkikre, míg a szép fiukkal vonzó lányok dugnak.

2017. okt. 15. 00:11
 13/36 anonim ***** válasza:
22%
Az egyre elanyagiasodó világ az oka ennek. A nők is rájöttek, hogy egyre nagyobb valuta ami a lábuk között van, azért adják olyan nehezen. Sokan lealjasodnak odáig is, hogy ezt pénzért árulják és most nem a prostikról beszélek, hanem a hétköznapi egyszerű lányokról. Én ismerek olyan ártatlannak tűnő csajt, akiről meg se gondolná senki, hogy pénzért bármire képes. Pénzes idősebb fazsiknak árulja magát. Persze amúgy a legtisztességesebb lánynak mutatja kifelé magát, de aki ismeri az tudja, hogy mekkora hulladél is valójában. Nagyon sok ilyen van sajnos és egyre önteltebbek is.
2017. okt. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

hát ja...proli csaj pinnával született és ennek anagyi ellentételezése az, hogy a pasi keressen havonta 3-4 milliót.


ok végülis. FAIR TRADE

2017. okt. 15. 00:13
 15/36 anonim ***** válasza:
59%

jól fizető állásod van=én a helyedben ábc sorrendben kúrnám szét a rosszlányokról a tinilányok kategóriát.

mi fa-szra vársz ha van pénzed?

2017. okt. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
85%

"nem szeretem az embereket, mert nem értek hozzájuk, ez ilyen lenézett dolog? Illegális vagy mi? "


Akkor meg minek rinyálsz a nők miatt? Tudod, megsúgom, ők is emberek...



mellesleg, nem, neked nincs nőd, és nem is lesz. majd megváltozol egy nap, vagy maradsz ilyen, engem nem érdekel, láttam már példát mindkettőre. amíg viszont ilyen mizantróp, rinyapina vagy, addig ne csodálkozz, hogy nincs senki (akkor sem, ha behaluzod itt, hogy neked van)

2017. okt. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

jól van...te nagyon tudod, hogy velem mi van, sőt te mindenkiről tudod, hogy mi van, mert nagyon okos vagy.


egy született tehetség vagy.


legyen jó napod, hogy igazad lehetett.


NAGYON OKOS VAGY. Jár a keksz is.

2017. okt. 15. 00:21
 18/36 anonim ***** válasza:
82%
A jó nők meg nem vevők olyan kis(?)hibás akárkikre, mint te. Ez így fair, nem? Amúgy is, ha "egy átlagot alig suroló külsejű fiu", mit akarsz te a saját szintednél jobbat?
2017. okt. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
az oolcsó sörökről meg annyit, hogy beülök és 1000-1500-at kifizetni egy sörért nem probléma.
2017. okt. 15. 00:22
 20/36 A kérdező kommentje:
én csak a szintemen lévőt szeretném, de mivel a lányoknak az még nem elég, ugy bezárult a kör ;)
2017. okt. 15. 00:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!