Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Otthonülős lányok, ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthonülős lányok, ti hol ismerkedtek, illetve hol lehet veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
26F

2017. okt. 17. 00:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

"aki persze nekem is bejon"



tökéletes lényegleírás !!

2017. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
Miért hát mindenki csak olyannal szeretne ismerkedni, aki valami miatt megtetszik!
2017. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11 Miért a nemzetközi űrállomás C blokkjának kantinjában tökéletesebb lényegleírás?

Ilyen irreális helyre mondjuk olyan el se jut, akinek tömött foga van, és szemüvege vagy kontaktlencséje, vagy nem hall a fülére.

Arról nem is beszélve, hogy a Nemzetközi Űrállomáson átlagban már házasodott űrhajós legénység van, vagy ha nem akkor 30-50 közötti korosztály, ugyanis, az űrhajós képzés cirka 10 éves.


Egyértelmű és természetes, hogy csak olyan ismerkedésnek van értelme, ha a férfinak is tetszik, és a hölgynek is oda vissza.


De tudjuk, hogy van, hogy olyan is leszólítja a hölgyeket, aki nem tetszik nekik, gondolom ezért írta a 12, amit irt.

2017. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Miért a nemzetközi űrállomás C blokkjának kantinjában tökéletesebb lényegleírás?"



ott még inkább :)

2017. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

De akinek szem, fog és fül problémái vannak, és otthonülős tipus annak kötve hiszem. Olyannak irreális.


Ennél az ötletnél kevésbé reálisabb egy földönkívüli űrhajó, mert ott nem probléma mert jóval fejlettebb a technológiájuk. Ha már irrealitásnál, és poénkodásnál tartunk.

2017. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kevésbé irreálisabbat akartam irni, csak az ujjaim nem vittek GPS-t. :D
2017. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Majd a neten,de még nem érek rá xd Pl vonaton, vagy útközben valahová, vagy fagyizó, vagy bolt.
2017. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
*ja meg iskola v. munkahely
2017. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nyilvàn otthon. Mindig is neten ismerkedtem, onnan voltak kapcsolataim. Az első években chatről lett 2 kapcsolatom, plusz több első randi, majd később lett tàrskereső. Utobbin is több férfival talàlkoztam és 6 hónap utàn ismerkedtünk meg a férjemmel, szóval én màr megàllapodtam, nem ismerkedem.
2017. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
21f vagyok otthonulos, lanyokkal ismerkednék. :)
2018. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!