Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi sok férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok férfi, hogy minden nő a legjobb pasikra vágyik?

Figyelt kérdés

Aki meg nem, az csak azért nem, mert nem jutna neki, mert túl átlagos hozzá.

Sose tetszettek azok a férfiak, akik a közízlés szerint tökéletesnek, jóképűnek vannak elkönyvelve.

De nem azért, mert ronda vagyok, hanem mert más az ízlésem. És még mennyien vagyunk így....


ő pl nagyon helyes úgy, ahogy van:

[link]


mellettük meg kb elsétálnék az utcán:

[link]


2017. okt. 19. 17:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát mert mondjuk nehezen tudnám elképzelni h valakinek pl Molnár Krisztián a zsánere.

[link]


Egyébként meg ha lehetőséged van megszerezni egy Bugatti Veyron nyilván nem a Suzuki Swift kéne.

Ha óhajtod lefordítva pasi verzióra. Ott van exem 26 éves ő egy 10 éves szellemi szintjén van. Mivel nő igen lehet vele azt is csinálni.


De én otthagytam mert iszonyat buta olyan szinten h az már nekem fájt.

28 F

2017. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Régóta tudom, egy sorozatszerepéből ismerem. Akkor is tetszene, ha nem lenne híres, bár szerintem akkor nem tudnám, hogy létezik, mert nem épp egy környéken élünk.

Azért kerestem róla civil képet, mert a mindennapokban ő se úgy néz ki, mint a szerepeiben/hivatalos eseményeken

2017. okt. 19. 18:25
 13/18 A kérdező kommentje:
Azért a "szuperjópasi" meg "molnárkrisztián" között van valami még, nem? Mi értelme végletekkel példálózni?
2017. okt. 19. 18:27
 14/18 A legrosszabb ***** válasza:
45%

Felesleges próbálkozás. Engem egyikőtök sem tud az ilyen átlátszó kérdésekkel megtéveszteni. Mindenkinek mások az igényei, mi? Akkor magyarázd már el, hogy a jóképű, egyetemista, businessman übermenschen miért is lógnak fürtökben a csajok, a középszerű, hétköznapi melós srácra, aki rátok köszön, arra azonnal flegmán, lenézően húzzátok a szátokat, hogy "kiezte".


Be kéne már vallanotok, hogy inkább a tortán osztozkodtok sokadmagatokkal, minthogy az ürüléket ennétek egymagatok.

2017. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
23%
Tapasztalatból.
2017. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

ma 18:39

Mi köze a külsőnek a végzettséghez?

2017. okt. 19. 18:48
 17/18 anonim ***** válasza:

Na, akkor remegve várom a leveleket, mert hasonlítok az első képen lévő pasira, csak rövid hajjal......


Én nem hiszem azt, amit írsz. Sőt. Én nem vagyok lenéző, de néha úgy megkérdeznék 1-1 lányt, hogy "Kisanyám,jobbat nem találtál?" Csak az a "baj", hogy nincs közöm hozzá.

Nem mondom,hogy a külső a lényeg, de némelyik nőnek csapnivaló ízlése van.

2017. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező szerinted az első képen levő színész helyes és ennek semmi köze az epizódonkénti 350 000 dolláros gázsijához és 210m dolláros vagyonához, ami azért tiszteletre méltó a mai világban, respect :)
2017. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!