Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mire gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mire gondoltok, amikor a pasitok mondjuk 5x annyit keres, mint ti, mégis ti mondjátok meg, hogy mire költhet?

Figyelt kérdés
ez ilyen női privilégium?
2017. okt. 20. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés igazából ? Megnyugtatást vársz a világtól, hogy jól látod a dolgot?
2017. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Van valami konkrét példád, vagy csak úgy vagdalkozol a levegőbe?

Egy kapcsolatban ahol közösen viselik a terheket, nyilván szemet szúr ha a másik velem veteti a kajáját de mondjuk a saját pénzét kütyükre és játékokra szórja. Ha ilyen esetben ezt szóvá teszem, akkor én mondom meg mire költhet?

2017. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"haha en kevesebbet kerestem a csajomnal aztán azt hitte h 2x annyit es mikor megtudta a tenyallast akkot mrgsertodott mert nem az volt amit gondolt. "


És honnan tudod, hogy ő azt gondolta, hogy te 2x-szer annyit keresel? Mondta? Vagy ezt csak te gondolod?

És mi van, ha nem azért változott meg a véleménye rólad, mert kevesebbet keresel, hanem azért, mert hazudtál neki és innentől kezdve megkérdőjelezett mindent, amit vele kapcsolatban mondtál és tettél, hogy valóban igaz-e?

2017. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

na álljunk csak meg...


NEM tudta a fizetésemet, és én sem mondtam erről semmit sosem.


egyszerüen csak volt egy elképzelése, hogy SZERINTE én mennyit keresek.


gondolom kellett ez az infó, hogy bele tudja magát élni, legyen miről álmodoznia, hogy neki jól kereső sikeres pasija van és lehessen menőzni a barátnők előtt.


És mivel kiderült, hogy nagyon rosszul keresek igy rögtön idegbeteg lett, mert feleslegesen álmodozott.

2017. okt. 21. 14:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha én valakit szeretek, nem hagyom ott azért mert kiderül hogy kevesebbet keres. Normális nő ilyet nem csinál. Az a lány akkor nem szeretett téged. Ennyi a sztori. De a kérdésre még mindig nem magyarázat.
2017. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!