Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érzek szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek szexuális vonzalmat a rendes pasik iránt?

Figyelt kérdés
Ha megismerkedek egy sráccal, aki ugyan tetszik külsőre, de nagyon “jófiús”, a tenyerén hordoz, kedves velem, elvisz sokfelé, tehát olyan, amilyenről egy lány csak álmodhatna...akkor nem indul be a kémia. Nem kívánom vele igazán a szexet, inkább barátként tudnám kezelni :( De ez olyan rossz, mert rosszfiúkkal meg nem jönnék össze, mégis tőlük indulok be igazán. Hogyan változtathatnék ezen?

2017. okt. 22. 10:08
1 2 3 4
 11/38 Heart of Darkness ***** válasza:
71%
Én a minap meghamisítottam a bérletigazoló lapomat, ezért egy igazi rossz fiú lettem aki törvényen kívül él! Ezek szerint ez előny a lányoknál. A hülyeséget félretéve, gondolkozz el azon, hogy mi annak az oka, hogy a rossz fiúkért vagy oda, és azt is leírhattad volna, hogy számodra mit takar a rossz. Nem hinném, hogy túl sok normális, értelmes nő lenne oda olyan srácért aki bunkó vele és nem tiszteleti vagy esetleg megcsalja stb..
2017. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
33%
11 es vallomásod valósságát megvizsgáljuk esetleges törvényszegés esetén 30 óra közmunka esedékes
2017. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy rosszfiú vagyok... :D
2017. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
#11 én sem ilyen pasira gondoltam, az előző kommentemben le is írtam :D Nem tolerálom én sem, ha valaki bunkó vagy nem bánik jól velem. A jófiú alatt ilyen papucs pasikat értek, akik azt lesik, hogy mi az óhajom-sóhajom, de mintha nem lenne saját véleményük, mindenben hozzám igazodnak. De én ezt nem szeretem, a határozottabb pasik indítanak be. Így már érthetőbb?
2017. okt. 22. 10:22
 15/38 Heart of Darkness ***** válasza:
92%

#14


Nem láttam a te válaszod, csak azután miután elküldtem az enyémet. Ezzel viszont szerintem nincs semmi gond. Az olyan "férfi" aki papucs teljesen más, mint az aki "jófiú" és általában a "rossz fiút" sem úgy szokták érteni ahogy te használod.

2017. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
65%
Nálam eddig alap volt, hogy akit kedvelek, annak szeretnék mindenben a kedvére tenni, de a fene essen bele, mostantól ennek vége!(asztalra csap) :D
2017. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

#14:

Én ezért vagyok, élek, egyedül. :)

F.

2017. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező,


Ez teljesen normális a nőknél, mondhatni, hogy "a női nem pszichológiai hibája".


Az egyetlen különbség, hogy te tudatosítottad, hogy mi áll a vonzódásod hátterében, a többi nő meg nem, de ennek ellenére mégis azt hiszik, hogy 'A Kémia varázslata' befolyásolja, hogy működik-e a dolog egy sráccal, vagy sem..


Egyetlen oka ennek a jelenségnek, hogy az evolúcó így optimalizálta a női nemet és kész... Nem egy szolga kell nektek akibe belerúghattok, hanem egy alfa pasi, akinek van saját véleménye, megvédi a nőjét, családját, barátait, kiáll véleménye mellett, magabiztos, van karaktere, nem életképtelen, mulya alak stb.

2017. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
#18 ja, csak az ilyen alfa pasik fűzögetnek még mondjuk 10 másik csajt is mellettem :D Megállapodni pedig eszük ágában sincs fiatalon, és sose lenne olyan jó dolgom mellettük, mint egy ilyen odaadó srác mellett. Szóval inkább adok még időt neki, lehet kiderül, hogy tök jó vele az ágyban :D
2017. okt. 22. 10:37
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogalmi zavarban szenvedsz, kedves kérdező. Attól, hogy valaki a tenyerén hordoz, és kedves veled, még simán lehet saját élete, és nem feltétlenül teszetosza alak. Sajnos sok nőnél megfigyelhető ez a leegyszerűsítő gondolkodás, és sokszor ti magatok sem tudjátok, hogy mit is akartok, bezzeg nekünk kapásból ki kellene találnunk minden gondolatotokat és óhajotokat, mert szerintetek ettől leszünk igazi férfiak. Ha nem vagyunk kedvesek, az a baj, ha kedvesek vagyunk, az a baj. Ha igazat adunk nektek, akkor papucsnak tartotok bennünket, ha nem adunk igazat, akkor felháborodtok, hogy miért nem értünk meg benneteket. Na én ezért sem fogok soha többé egyetlen nőnél sem próbálkozni, akármit teszek vagy mondok, a nőknek semmi nem elég jó, és mindig csak én szívom meg, mert nem kellek senkinek.
2017. okt. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!