Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érzek szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek szexuális vonzalmat a rendes pasik iránt?

Figyelt kérdés
Ha megismerkedek egy sráccal, aki ugyan tetszik külsőre, de nagyon “jófiús”, a tenyerén hordoz, kedves velem, elvisz sokfelé, tehát olyan, amilyenről egy lány csak álmodhatna...akkor nem indul be a kémia. Nem kívánom vele igazán a szexet, inkább barátként tudnám kezelni :( De ez olyan rossz, mert rosszfiúkkal meg nem jönnék össze, mégis tőlük indulok be igazán. Hogyan változtathatnék ezen?

2017. okt. 22. 10:08
1 2 3 4
 21/38 AchromaticSmarties ***** válasza:

# 10: "A rosszfiú nálam azt jelenti, hogy nem rajong értem, megvan a saját élete is, úgymond meg kell hóditani kicsit. De ettől még ugyanúgy tanult, értelmes emberre gondolok."


Tyhű, micsoda rossz fiúkra buksz! Leesik az állam! :OOO :'D

2017. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
#21 :’D Jó, rosszfiú alatt tényleg nem bűnözőket, meg drogosokat értek. Hanem pl azokat, akik csak meg akarnak dugni :D Van ebben valami szörnyen férfias...sajnos, és az ilyentől bezzeg egyből beindulok.
2017. okt. 22. 10:59
 23/38 anonim ***** válasza:
Minden férfi csak meg akar dugni szerintem. Aki nem az kanmzik.
2017. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

A kerdesed alapjan azt gyanitom hogy neked olyanok tetszenek csak akiknek te nem tetszel, csak annyira hogy megdugna ha ugy adodik.


Ez nem jofiu / rosszfiu kulonbseg, nem szereted a tulzott intimitast (lelkileg).

2017. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
88%
Trollface Detected.
2017. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Szétkúrnálak, aztán mehetnél amerre látsz, még a megállóig se vinnélek ki. Na, nedves már?
2017. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
#23 nem, mert nem vonazanak a parasztok. Attól, hogy valaki épp nem akar kapcsolatot, csak szexelni, még nem feltétlen egy utolsó bunkó.
2017. okt. 22. 11:30
 28/38 anonim ***** válasza:
Én se érzek szexuálus vonzalmat a rendes nők iránt.
2017. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Én a buta kislányok iránt nem érzek ilyesmit...
2017. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Utolsó, nőként mondom, hogy tök igazad van. Nekem is elegem van a hasonló nő társaimból, én próbálok nem ilyen lenni, persze olykor beleesem én is az ilyen hibákba, de sokaknál rendszeres.

De te is általánosítasz, pedig nem vagyunk mi sem egyformák. Az már más dolog, hogy nem tapasztaltad állításod ellenkezőjét. :)

2017. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!