Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érzek szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek szexuális vonzalmat a rendes pasik iránt?

Figyelt kérdés
Ha megismerkedek egy sráccal, aki ugyan tetszik külsőre, de nagyon “jófiús”, a tenyerén hordoz, kedves velem, elvisz sokfelé, tehát olyan, amilyenről egy lány csak álmodhatna...akkor nem indul be a kémia. Nem kívánom vele igazán a szexet, inkább barátként tudnám kezelni :( De ez olyan rossz, mert rosszfiúkkal meg nem jönnék össze, mégis tőlük indulok be igazán. Hogyan változtathatnék ezen?

2017. okt. 22. 10:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Utolsó = 20-as hozzászóló :D
2017. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Kiírok egy kérdést, mert zavar, hogy nem olyanokért érzek leginkább vágyat, akik iránt szeretnék. Erre sokan ahelyett, hogy valami hasznos, segítőkész válasszal szolgálnának, elkezdik szidni a nőket olyasmiért, amiről nem tehetnek. A nemi vágy nem tudatosan irányítható dolog. És akkor még én vagyok a buta...gratulálok.


A hasznos válaszokat mindenesetre köszönöm :) Bár még mindig nem tudom, hogy tudnék ezen változtatni, ha egyáltalán lehet.

2017. okt. 22. 12:53
 33/38 anonim ***** válasza:
Valójában pasikban rejlik a hiba. Te csak nem tapasztaltad ezen kívül lévő kört. Egy normális ember, mindkét halmazba tartozik. Majd ha találsz olyat, megérted e soraimat.
2017. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kedves kérdező a csajok 95%-hoz hasonlóan ilyen "Szürke 50 árnyalata" féle fétised van, aki nem rosszfiúra vágyik hanem inkább egy jóképű, izmos nagyfarkú álomkanra, aki leteper és jól megrakja a púzódat, mint ahogy azt Christian Grey tenné a milliárdos fa**ával. Én 170 centisen 53 kilóval, jóképű borostás arccal is a szemedbe tudom mondani, hogy egy senkiházi vagy, miközben tanult/egyetemista vagyok és egy fikarcnyi érzékenység sincs bennem, de hozzám tuti nem vonzódnál. Halkan megsúgom, hogy ez nem a rossz pasik iránti vonzódást jelenti, hanem azt, hogy egy kib***ott álomvilágban élsz.
2017. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Kommenteket elolvasva ezek nem "rosszfiúk". Sőt, még az is lehet, hogy két általad külön kategóriába sorolt férfi karaktere nagyon is hasonló, a látszólagos eltérés meg fakadhat szimplán abból, hogy az egyiknek tényleg bejössz, a másiknál meg egy próbát megér alapon megy a dolog.
2017. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Idő híján nem olvastam végig a válaszokat, így elnézést kérek, ha valakit ismétlek.

A kérdés korrekt megválaszolásához nyúljunk egy kicsit vissza az emberi családmodellhez. Az apa keresi a pénzt, ő tartja rendben a házat, stb. Az anya törődik a konyhával és a gyerekekkel.

A gyereknek (főleg a lányoknak) azonban az apa törődésére is szüksége lenne. De úgy nő fel, hogy ebben sohasem lesz maradéktalanul része. Így aztán párkereséskor is előtör ez a hiány, és az olyan fiúkat részesíti előnyben, aki kevesebb figyelmet fordít rá.

Bocs, most nincs időm bővebben kifejteni, remélem, így is érthető volt az okfejtésem.

2017. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a beállítottságod, nem vagy vele egyedül. A nőknek ősidők óda a domináns hím kell, a vezérhím, az alfahím. Márpedig a vezér nem fog udvarolni a nőknek, hanem csak elkapja őket, ha úgy tartja kedve. A vezér ellentéte a papucs férj/srác, aki hódol,udvarol, ezerféleképpen próbál a kedvedbe járni.


Erre az egész problémára nincs rendes megoldás, mert a természet rakott össze bennünket- hanyagul összetoldozva, foldozva, mint Frankenstein a teremtményét.


De azért annyi tippem van, hogy a "rendes" fiúkból is ki lehet hozni a vad bikát, az erős férfit, ha önbizalmat adsz nekik. Meg fogsz lepődni, hogy tíz év házasság után milyen durvák lesznek... :-)

2017. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen az a bajod hogy nem voltál még hosszabb távon "rosszfiúval" kapcsolatban.

A barátnőm első férje ilyen "rosszfiú" típus volt, szart bele hogy az asszony mit akart, mellette csajozott, kocsmázott, néha kiborította az ebédet mert az nem ízlett.

Én "jófiú" vagyok, figyelmes kedves vagyok vele, szeretem ha örömet okozhatok neki minden téren (még az ágyban is).

Hihetetlen amilyen hálás tud lenni ezekért.

És ami a szexet illeti: határozott vagyok és ha kell tudok rosszfiú lenni, szóval tökéletesen meg van elégedve.

2017. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!