Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiatlan gondolkodás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan gondolkodás az hogy a nő ugyanannyit tegyem bele egy kapcsolatba anyagilag mint egy férfi?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Csak hulyeseg. Mi van ha a no tobbet keres? Vagy ha kevesebbet? Nem mindegy?
2017. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, vajon most is az egyenlőség és az azonos feltételek mellett fognak-e kardot rántani az illetékesek. Itt már azért is lefejezés jár, ha kifejted, hogy vannak dolgok amikben mindkét nem ludas, nemcsak a férfiak.
2017. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem! Nő vagyok és én nem is akarnám másképp, csakis felesbe!
2017. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem mondanám férfiatlannak, de szűkül a kör, mert nem minden nő keres annyit, mint egy pasi. (Tudom, itt mindenki heti két órával félmilliót keres euróban.)


Szíved joga olyat választani, amilyet akarsz.

2017. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Nőként mondom hogy nem, szerintem így lenne a normális.

Én azt vettem észre a nőkön, hogy lehet hogy egy gazdagabb pasit tényleg szeretnek, de ha pénzügyileg kategóriával fölöttük van, akkor sajnos nem csak a pasit szeretik (már ha szeretik), hanem a kényelmet, és a sok pénzt is.

Sajnos ilyen téren nem szabad a nőkben bízni, nagyon nagyon ritka az a nő aki jóval kevesebbet keres a pasinál, és ennek ellenére a pasit szereti, nem a pénzét.

Ez nagyon ritka, bármennyire is jön ide most 100 Gyakoris nő hogy de őő nem olyan. Dehogyis nem.


Én is így vagyok a párommal, hogy igyekszek egyre jobban felfelé haladni hogy elérjem az ő szintjét, mert hosszú távon sztem nem jó ha az egyik fél sokszorosan többet keresi a másiknál. És az már egy nagyon jó pont egy nőnél ha ő is megteszi a maximumot hogy ő is elérjen valahova.


Ha pasi lennék, én biztos hogy saját magam kategóriájából választanék nőt, aki max egy pár %-al, de majdnem ugyanúgy keres mint én.

2017. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

írod hogy majd jönnek a gyakoris nők, hogy ők nem ilyenek, pedig dehogyisnem, magadat meg piedesztálra emeled, hogy te viszont tényleg nem vagy ilyen. lol.

nem férfiatlan, de kicsit hülyeség. nem gyakran sikerül olyan munkahelyet találni férfinek és nőnek, hogy pont ugyanannyit keressenek.

2017. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha egy férfi fél milkát visz haza havonta a nő meg 140 ezret, talán nem. Mert ha felesbe fizetnek mindent akkor a nőnek nem marad sem megtakarítása, sem költő pénze, nem tud elmenni fodrászhoz, kozmetikushoz, sminket venni, tehát a pasi hamar elhagyja majd egy olyan nőért aki "ad magára".

Persze hogy jó lenne felesben fizetni, de ez akkor jó ha kb hasonlóan keresnek.

Én ezért nem jönnék össze olyan pasival aki 100 körül keres. Nem vagyok anyagias, de nem szeretném több mint a kétszeresét keresni mint ő, pláne negyven évesen. Az az ideális ha nincs túl nagy különbség, vagy ha van is, a kevesebbet kereső keres annyit, hogy felezni tudják a költségeket és maradjon azért magára is.

2017. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi van, ha nem teszek bele annyit, de van saját hitelmentes lakásom, ahol élhetünk? Az mennyit számít?
2017. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
64%

Gondolom akkor a hazimunkaban is 50%-ban kívánod kivenni a reszed, ügye?

Vagy ezt nem tartalmazza a kerdesed?

2017. okt. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a pár mindkét tagja hasonlóan keres, akkor a megkeresett pénzük százalékos arányban tegyenek bele a közösbe. Ha valamelyik fél kiemelkedően magasabban, akkor a megélhetésükhöz szükséges összeget a közösen megkeresett összegből beteszik a közösbe, a maradékot pedig elosztják. Szerintem ez így korrekt, még akkor is, ha a második esetben a kevesebbet kereső fél nem tesz be semmit.
2017. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!