Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyen egy 32 éves férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy 32 éves férfi, ha kevesli a munkájáért kapott pénzt vidéken (diplomás, nem mérnök, orvos, stb), alul van fizetve, emiatt barátnőt sem tud szerezni? Nem minimálbér, bő átlag, de nem nagyon van előrelépés.

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 17:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
dobj be egy snickerst
2017. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ezt nem a párkeresés, hanem a karrier rovatban kellene felraknod.


Egyébként miből gondolod, hogy sokkal jobb fizetéssel ragadnának rád a csajok.

2017. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy ronda ember. Más lenne úgy. 200 körül v felett, jobb lenne.
2017. okt. 23. 18:05
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok ronda ember, egy csomó nem ronda mérnökkel dolgozom, akik ennek a fizetésnek a többszörösét megkeresik, és nagyon soknak nincs barátnője.


Vegyész vagy, akkor nem lehetsz hülye, szerintem magad is összerakod a képletet, hogy a pénz az egyenletben nem számít, nyugodtan egyszerűsítsd le.

2017. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Kepezd magad at mondjuk programozova.

Nem ertem az embereket miert vegeztek el bufe ketfilleres szakokat ha semmit se ernek?

Mi ertelme?Aztan meg jottok sirni,hogy a kutyat nem erdekli a WC papir diplomatok.

Mentel volna BME-re mellette melozni,plusz egyebb kepzesek treningek most lenne normalis fizud,BMW-d,lakasod,kolthetnel ruhakra a testedre es kurnad a noket ket arcra.


Kepezd magad at jol fizeto szakmara,nezd meg mire van kereslet.

2017. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha kevesli,pl. tanítson maszekban kémiát,stb,csak tegyen azért,hogy legalább egy zsömle árával többet keressen és legyen meg a szándék.

Nem,nem az a baj,hogy kevés a fizud,hanem,hogy nyarvogsz,hogy brühühü,fos a fizetés,de eszedbe nem jut,hogy tegyél azért,hogy több legyen.Elhiheted,ettől a nők 99%-át(ahogy engem is) ki lehet kergetni a világból.

2017. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15-ös: neked kb. annyi közöd lehet a reál szakokhoz, hogy nyolcadikban épphogy nem buktál meg kémiából. Honnan veszed, hogy a kérdező nem a BME-re járt? Ott is van vegyészmérnöki kar, Sherlock! Mellesleg a BME már rég nem akkora szám, mint ahogy azt te gondolod, dehát nem vagy szakmabeli, honnan tudnád, ordít, hogy közöd nincs hozzá. A vegyészmérnök meg mióta szir-szar "wc-papír diploma"??? Nooooormális???
2017. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Jól van 17-s akkor csak flesselem hogy fejlesztõként dolgozok,biztos skizofrén vagyok,de te jobban tudod.


Egy BME mérnökinfo az mindig arat hozzà egy pàr OCPJ Java vizsga+szakmai tapasztalat+perfekt angol = magas fizetés.

2017. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Lemaradt a vegyészmérnököket nem fizetik meg itthon egyik ismim MSc-je is van a tudomànyos akadémia ad neki 200 nettót,kenheted a hajadra ennyit egy érettségivel hazaviszel.

Ellenben minket programozókat lasszoval vadàsznak,nettó 350 alatt nem igen kapsz szakembert.

2017. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hogy a vegyészmérnököket nem fizetik meg itthon, abban lehet igazság, de ettől még a szaknak köze nincs az egy téliszünet alatt elvégezhető Corvinus szintű gyermekmegörzőkhöz.
2017. okt. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!