Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-25 éves korosztályban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves korosztályban az összes helyes/sportos pasi csak szexre megy?

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 18:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. A többség igen. De sosem érdemes általánosítani, magadat bünteted vele, elvághatsz magadtól jó lehetőségeket.

Vissza a kérdéshez: szóval ige, többségben, de ennek is meg van az oka.

Rövid sztorim: Gimi alatt hősszerelmes voltam, romantikus, érző lélek, álmodozó, le se--- a lányok. Egyetemen kigyúrtam magam elég rendesen, tapadtak rám ha kellett ha nem... Összejöttem egy lánnyal, 7 évig voltunk együtt, később a feleségem lett. Nagyon sokat vállaltam be érte és a kis családunkért, túl sokat, túlterhelt, idegeskedő ember lettem, nehezen kezelhető, ő is sok hibát vétett, majd szakított velem most válik. Pár hete elkezdtem ismerkedni, persze a fizikumom a béka feneke alatt, de elég sok a tapasztalatom és szövegem, magabiztos vagyok. Nem a külsőre megyek, sőt leginkább valamiért a teltebb lányok jönnek be. De láss csodát, sem humorral, sem romantikával, sem lazasággal semmivel nem megyek semmire. Kedzek besokallni, szerintem újra kigyúrom magam és tojni fogok minden nőre aki ezután utána csorog, szóval van benne valami amit mondasz de mindig az ellenkező nem váltja ezt ki sajnos. Ez van.

2017. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
#21 ilyen esetben tényleg elég kiábrándító lehet, ha úgy érzed, csak az izmos testedre mentek a nők. De ennyi erővel én is leszarhatnám a pasikat, mert én meg gimiben voltam csúnyácska, volt rajtam kis felesleg, szemüveg, fogszabályzó, előnytelen öltözék...csak csúnyább pasiknak tetszettem. Majd kikupálódtam, vékony, szexi, formás lány lettem, csinos öltözék, lekerült a fogszabi, a szemüveg...és most ott vagyok, hogy gyakorlatilag bármilyen pasit megkaphatok, gazdagot, okosat, izmosat, helyeset...akkor ebből vonjam le, hogy a pasik milyen felszínesek, csak a külső érdekli őket? Első körben mindenkit az érdekel, ha nincs szexuális vonzódás, nem lesz kapcsolat sem. Ezt el kell fogadni, emiatt nem kell utálni a másik nemet :)
2017. okt. 27. 21:38
 23/23 anonim ***** válasza:

Na megint kezdődik :D Párszor már töröltem erről az oldalról mert mindenki tovább szokta gondolni a kommentjeimet a leírtaknál. Nem utálom a másik nemet :D

Egy szóval nem mondtam. És tudom, hogy mindenkinek számít a külső. De nem mindegy, mennyire!!!

Mert vannak ám sokan, akik ha más téren van is vonzalom 1-1 apróbb hiba miatt képesek sztornózni. És én 100-ból 95 esetben ilyenekbe futok bele. De távol álljon tőlem, hogy az egész nemre általánosítsak nem ezt akartam mondani! Könnyen lehet hogy csak a saját külön bejáratú balszerencsém!

2017. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!