Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mozdul rá sok 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mozdul rá sok 40-es pasi a huszonéves nőkre és miért sértődnek meg, ha a koruk miatt nem kellenek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, és sok 40 feletti férfi próbálkozott nálam. Általában elküldöm őket udvariasan, de az egyik nagyon nyomatta, hogy miért nem kell nekem. Erre elmondtam, hogy kapcsolatban vagyok, de amúgy is javasolom, hogy saját korosztályánál próbálkozzon. Erre kiröhögött, hogy ő bizony tökéletesen megállja a helyét akár huszonéves nők mellett is, én viszont nem fogom sokáig megállni a helyem a 2 évvel fiatalabb párom mellett, lecserél mint a pinty, de felőle szórakozhatok és játszhatom vele továbbra is a kapcsolatosdit.

Hát, nekem ha agyoncsapnának sem kéne 40-es pasi, nálam 5 évnél idősebb sem kellene soha. Akármilyen jól is tartja magát...

Miért hiszik azt, hogy a nők mellé mindenképp idősebb pali kell, az sem baj, ha SOKKAL idősebb?


2017. okt. 27. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Abba egyet értek, csak normális hangnemben és ha vissza utasítás van, elköszönni és tovább lépni.
2017. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%

Sokan vannak, akik akkor is ha elsőre azt mondják, hogy 18 évesen nem érdekelné őket egy majd 40-es pasi, mégis pár nap beszélgetés után azt írja szerelmes...

Mindenki más. Neked nem jön be, van akinek igen. Van aki nem győzhető meg, van aki hagyja magát. Nem olyan egyszerű a világ, mint sokan gondolják. Mindig tartogathat meglepetést bárki.

2017. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jonnek be az ennyivel idosebb pasik... Egyszeruen elkepzelni nem tudom, gusztusom nem lenne hozzajuk ennek ellenere folyton beprobalkoznak hiaba mondom h nem jon be es vilag eletembe igy gondoltam nincs apakomplexusom sem szal engem tuti nem lehet meggyozni errol 26N
2017. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

Mert a 40-es csávók nagy részét még sose törölte senki szájon, azért. Hozzá vannak szokva, hogy mindent megkaptak az életükben, és sérti őket, duzzognak, ha pofán b-sszák őket az igazsággal, vagyis azzal, hogy 40+ felett nem huszonéves lányokon kéne élősködni.


Lehet most is duzzogni ám a kommentemen, die mad about it lol.

2017. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért teszik ezt,mert sajnos volt már rá precedens,hogy pár dekoratív,ám kevéske ésszel megáldott,hosszú combú teremtés erkölcsei romba dőltek egyik napról a másikra.Majd össze szűrték a levet úgymond a saját apjukkal.Aki megtehette,hogy elvarázsolja őket ezzel-azzal,főként a lóvéval.Meg azzal,hogy gyúr.Szóval talán mindez számomra és más normális nő számára hányingert keltő dolog,de vannak még,akik bármire kaphatók,akár van pasijuk,akár nincs.Pár évet simán kidobnak a kukába,mert jön menő csávó.
2017. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos vannak ilyen csávók.

Én alapban nem kezdek 30-asnál fiatalabb nővel mert sem értelmi szinten nem nőttek fel hozzám, sem szexuális téren.

Manapság egy 25-26 éves nő még gyerek, inkább nintendózzanak.

2017. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A kor miatt nem lehet elutasítani senkit...Mert?Azért egy apámkorú férfit hadd utasítsak már el szívem szerint. Szexre nem kell, mert a 20-on éves férfiak ezerszer szexibbek,jótestübbek, meg amúgy sem vonzanak az idősebb testek. Kapcsolatra nem kell mert 1.már most sem nagyon, de 10-15 év múlva egyáltalán nem tudok majd hozzá vonzódni. 2. Mikor én még egészséges 30 körüli nő leszek ő már öregember lesz, nem tudja felnevelni a gyerekeinket és 35 évesen nem akarom pelenkázni a férjem. Apakomplexusom nincs és aranyásó sem vagyok hogy pénzért bohóckodjak egy lassan nagypapa koŕu férfival.Ha annyira érettek lennének mint itt nyomják a propaganda szövegeükben tudnák ezt és nem várnák el egyiket sem, de a többségük kétségbeesett,önző,éretlen ,gyerekes segg arc.


Éppem ezért nincs önkritikájuk meg beveszik a sajá süket dumájukat hogy ők most vannak a "csúcson". Közben vadidegen lányoknak pénzt kínálnak azért, hogy szüljenek nekik,(arról nincs szó hogy ki fogja felnevelni, mert mire érettségizik, őket már pelenkázni kell) meg eltartást házasságért cserébe.Szép csúcs...

23/N

2017. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Apád 40 éves?

Ej, jó korán felcsinálta anyukádat.

2017. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!