Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyanok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek nem az a 2. kérdésük ismerkedésnél hogy mit csinálsz szabadidődben?

Figyelt kérdés
Ettől a mondattól falra lehet mászni.. Ha nem csinálok semmit akkor mi van ? Csak az az érdekfeszítő,ha valaki hegyeket mászik,maratont fut,hastáncol,jógázik ?
2017. okt. 30. 16:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

"nem,átlagos vagy mások számára csunya nőkre szoktam irni,azok se válaszolnak"


1. Ennek semmi köze a kérdéshez, mint ahogy egyik előző kommentednek sem, mehetsz máshová önigazolást keresni.

2. Ha nekik is úgy írsz, mint ahogy ide, akkor ne csodálkozz, hogy senki nem ír vissza..

2017. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

2. Ha nekik is úgy írsz, mint ahogy ide, akkor ne csodálkozz, hogy senki nem ír vissza..


mért,hogy irok?


a nők hogy irnak?egyszer találkoztam egy lánnyal,mondta hogy vagdossa magát,erre mit mondtam volna?utána 1 héttel később összejött valakivel

2017. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez is fontos egy kapcsolatban. Hogy van-e közös pont és baj-e, ha nincs.


Pl. én utálok túrázni, inkább itthon binge-elek netflixen. Itt lehet az, hogy akkor inkább hagyjuk egymást, mert nem egyezünk, vagy egyetértünk abban, hogy nem kell mindig egymáson lógni, és ha neki túrázni van kedve, megy a túrabarátaival, én meg letöltök egy szezont valamiből.

2017. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nálam az, hogy apukád ugye nem vadász.
2017. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Húha... Eddig csak az volt a "gáz" kérdés a gyakorisok szerint, hogyha valaki a munkádról kérdez, mert ezzel elvileg a fizetésedet akarja megtudni. De úgy tűnik mostantól már az is gáz, ha valaki a munkán kívüli életedről kérdez... Csak tudnám akkor miről szabad kérdezni egy randin? :D Vagy ne is beszélgessenek most már az emberek egymással, csak üljenek ott csendben egymással szemben? :D

Hogy a fenébe akarod a másikat megismerni, ha semmiről sem szabad már kérdezni???

2017. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

A másik ilyen agylohasztó kérdés a mi a hobbid.


Mire egy átlagos ember hazaközlekedik a munkából-iskolából, ellátja a háztartását, összekészül fejben és valóságban a másnapra, tisztálkodik, lazít egy picit, addigra alvásidő. Mikor hobbizna vagy lobbizna(haha).

2017. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Az ismerkedés ne faggatás legyen,és ne mindig ugyanazok a sablonkérdések...van ezer téma azon kívül hogy mit dolgozol,mit csinálsz szabadidődben,meg mi volt a múltban.Valaki így indít,az már a sablonosság teteje.
2017. okt. 30. 17:54
 18/28 anonim ***** válasza:
91%

#17


Akkor mégis mivel indítson? Talán az, hogy mit jelent számodra az élet? Foglalkozol önismerettel?

Ha az alapvető dolgokat nem tudja az ember, akkor hogy kérdezzen rá mélyebb témákra?

Házat se a tetejénél kezded el építeni kislány!

2017. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Mindenki kiakad itt a sablonos kérdésekre, de én azért teszem fel mert igenis érdekel, hogy mivel tölti a szabadidejét, mit dolgozik, mi a hobbija stb. Akinek nem tetszik, hogy szeretném megismerni az nyugodtan felejtsen is el mert én se fordítok rá akkor nagy hangsúlyt.
2017. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én is utálom... Van, amit rendszeresen csinálok, mert szerintem az edzés pont olyan, ami semmit sem ér, ha az ember nem nyomja neki legalább heti 3x, de inkább 5x, viszont egész nap rohangálok és be vagyok táblázva, hadd ne kelljen már számot adnom magamnak meg másnak arról, hogy amíg nyugiban vagyok, mit csinálok pontosan... Ha trash YT videókat nézek, akkor azt. Ha ülök és pattogtatok egy stresszlabdát magamban merengve, akkor azt. Ha a kutyát simogatom, akkor azt. Gyönyörű ruhákat dobtam már össze egy-egy nagyobb bulira, néha csinálok kisebb járműmodelleket, és évente egyszer rámegyek a rajzolásra is, de hadd ne nevezzük már ezt általánosnak. Nekem kicsi koromban a kezemben van az, hogy hogyan kell valamit élethűen ábrázolni, de nem érdekel annyira, hogy pár ajándékon túlmenően ezzel szórakozzak. Ugyanígy vagyok a versírással is, nem vagyok költő, de van, mikor elkap az érzés. Ennek ellenére nem nevezném hobbinak egyáltalán, nem is szoktam ezek közül egyiket sem mondani. És ha számot adnék valakinek, annyit látna, hogy ez is egy fitnesszb_zi buta csaj, aki semmit nem csinál szabadidejében, csak amit a hülye fiatalok többsége. Holott de, csak nincs rá mindig kapacitásom, és nem esik mindig jól az ilyesmi 12 óra egyetem meg meló meg minden szar után.
2017. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!