Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyanok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek nem az a 2. kérdésük ismerkedésnél hogy mit csinálsz szabadidődben?

Figyelt kérdés
Ettől a mondattól falra lehet mászni.. Ha nem csinálok semmit akkor mi van ? Csak az az érdekfeszítő,ha valaki hegyeket mászik,maratont fut,hastáncol,jógázik ?
2017. okt. 30. 16:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nő létemre vadászni járok, így jobb az elején tisztázni, hogy mennyire tud azonosulni vele a másik fél.
2017. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
89%

Annyit hozzátennék, hogy kb fél éve próbálkozom neten ismerkedéssel, több száz emberrel beszélgettem már, ebből egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan volt, aki nem akart egy száraz adathalmazt lekérni, hanem képes volt azzal együtt élni, hogy folyamatosan és apránként csomagoljuk ki egymást. Tudok beszélgetni, de nem ilyen kényszeredett keretrendszerben, hanem úgy, hogy elidőzünk egy témán,belemegyünk a sűrűjébe, aztán az áthajlik egy másikba, és nem baj, ha eltelik ezzel 3-4 óra, majd másnap folytatjuk. De nem, egyből minden rideg adat kell nekik, amire úgy is csak két sor vagy egy ahha a válasz.


Az meg számomra lényegtelen kezdetben, hogy mit csinál a másik szabadidejében. A saját elfoglaltságaim közül mindet egyedül szeretem csak csinálni, teljes fókusszal, még futni sem szívesen futok a másikkal, mert más a tempó, és akaratlanul is figyelek rá, ha velem jön. El kéne végre fogadni, hogy nem az a jó kapcsolat,ahol a másik szájában lehetsz 0-24, mert azonos a hobbitok, hanem az, ahol fel tudod dolgozni, hogy őt esetleg más köti le, és másra fordít időt melletted, mint te. Ez meg az ember gondolkodásából derül ki. Az meg egy normális, strukturálatlan beszélgetésből. Engem meg az érdekel, hogyan gondolkodik a kedves. Nem az, hogy kondizik, vagy zongorázik. Mindkét csoportban vannak rendesek és szemetek is. Ellenben ha képes vagy megismerni az embert, nagyon nem szívhatod meg vele. Csak ehhez türelem kell, kicsit több gondolkodás, meg esetleg elfogadni, hogy nem minden azonnal derül ki, hanem ahogy dumálgattok. De így is zúgsz bele valakibe, szóval nem értem, miért akarják ezt kikerülni azok, akik komolyan gondolják...

2017. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

okés, akkor én ilyen vagyok, én az első kérdésnek felteszem!

szia, mit csinálsz szabadidődben? :P


amúgy meg az ismerkedés fontos, ha unalmas az életed arról is jobb ha tud a másik, hisz ezek a tényezők alapján dönti el, hogy bejössz e neki vagy sem...

2017. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Igen. Mit csinálsz szívesen szabadidődben?
2017. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem attól nem lesz unalmas az életed, ha felsorolsz 60dolgot, aminek a fele extrém sport. Attól, hogy valakinek nem fér bele minden az idejébe, lehet olyan rálátása a dolgokra, és lehet olyan nyitott és érdeklődő, hogy fel kell kötnöd a gatyát. Sok művelt, gyakorlatias embert ismerek, aki nem tud megnevezni rendszeres tevékenységeket a munkáján kívül, az olvasást és a kulturális előadásokat meg nem tartja hobbinak vagy szabadidős tevékenységnek, csak amolyan spontán programnak.
2017. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Igazad van....az eleje mindig nehéz....emlékszem ra.

Utánna könnyen megy bár soha nem volt ilyen vagy ehez hasonlo problémám. :)

Te mit kérdeznel fordított esetben??!!

Na halljuk..::))

2017. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Általában ez nálam a 20-ad rangú kérdéskör.
2017. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha az ember sablonkérdéseket kérdez az a baj, ha mélyenszántó, egyedi kérdésköröket érint akkor az a személyes zóna megsértése, ha meg ugye csak a telefonját bazgurálja... soroljam? Akkor most mi a jó?
2017. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!