Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » FONTOS! Kell ez így nekem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Kell ez így nekem? (hosszú)

Figyelt kérdés
19/f vagyok. Azért felnőtt kategória mert szeretnék a jövőbe nézni. Szóval.. 2 kapcsolatom volt, 8 hónapig bírták. Eddig olyan lányt kerestem, aki nem iszik és nem cigizik és nem jár bulikba SOHA. Effektíve én magam még moziba sem járok. Mindig úgy mutatkoztam be, hogy nem iszok alkoholt és nem cigarettázom. (aztán a kapcsolatok idején nem is, nem is hiányzott) NA DE! Haverokkal sokszor előfordul egy-egy cigizős délután (nagyon ritkán ivászat is), amiről itthon sem tudnak, mert kinyírnának érte, még így 19 évesen is. De nem találok ilyen lányt, akit elmondtam. Elfogytak, ha pedig van is, akkor is kétséges, hogy tetszem e neki, az önbizalmam meg.. hehe. Érettségim van, épp felsőoktatásban szakmát tanulok (szoftverfejlesztő), de szeretnék jogosítványt szerezni, illetve majd munkát (mivel egy másik kérdésemből leszűrve ez kell a nőknek) És logikus is, mert egy párkapcsolati alap nem lehet a 2 szép szemem, márpedig másoknak az én koromban, vagy 5 évvel később már babájuk van. (Bár én élni szeretnék még rengeteget, babát csak 30 után.) A lényeg, hogy megéri ezt az ideált kergetni? Mit változtassak az életemen?

2017. okt. 31. 17:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nos 16-17èves szigorúan fogott lànnyal kezdjèl!21èvesen volt ilyen barátnőm bár azért is lett vège mert semmit nem csinàltunk azt is nyitott ajtónàl! Viszont kèszűlj arra , hogy 10ből 9 ilyen lány is 20-25èvesen élni akar bulizni . 10ből 5 több pasit is kipróbálni az àgyban.
2017. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%
Neked nincs érettségid. "19/f vagyok. Azért" Sortőrés sincs, egybefrőccsentett tócsa. Kedvem nincs ilyet olvasni.
2017. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Azta mindenit :D köszönöm professzor úr, leülök elfogadom az egyest, és leadom az érettségit majd visszamegyek oviba emrt azt mondtad, hogy érettségivel magyar professzor vagyok igaz te szerencsétlen balfsz???
2017. okt. 31. 17:32
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy találsz ilyen lányt, de arra készülj fel hogy neki te nem fogsz kelleni majd pont a cigi meg ezek miatt... Bulizással nem tudom hogy mi bajod van, például eljárhat a barátnőivel házibulikba is, attól még nem lesz r#banc.
2017. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én nem cigiztem soha életemben. Nem is voltam részeg soha. Ritkán jártam el ha valami alkalom volt.


19 L

De ne irj rám, nekem csak olyan kell aki soha nem dohányzik és nem is dohányzott.

És képzeld, én találok. :)


Talán ha nem ott néznél körül ahol a haverjaiddal iszogatsz, meg dohanyozgatsz akkor talalnal. ;)

2017. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen betokosodott, csőlátású balfsz voltam, csak én nő vagyok. Még a korunk is egyezett. Figyelj, nem fog tetszeni, amit mondok, de azért, mert te nem ilyen életet élsz, vagy nem ezt szereted csinálni, ne akard már másnak megszabni, hogy mit tegyen és mit ne.


Nem iszom, nem bulizok, nem dohányzom, mert más érdekel. De két ilyen párkapcsolatom is volt. Az elsőt orbitálisan elcsesztem a szánalmas tiltogatásaimmal meg vergődésemmel, mert nem bírtam elviselni, hogy a srác kicsit más, mint én... Holott teljesen normális volt és keretek között tartotta, csak akkor jöttek a hazudozások meg a csakazértisbebszok, mikor már szemétkedtem vele. Akivel utána összejöttem, azzal sokkal szebben kezeltük ezt a dolgot. Ő sosem ivott annyit, hogy gond legyen, néha vitt, néha nem, figyelt, hogy ne fújja rám a füstöt, én meg nem akartam cigizni. Néha elmentünk bulizni együtt, néha meg ment ő ilyen fiús vagy osztálytársas estére, én meg addig csináltam azt, amivel én éreztem magam jól. Soha nem erőltette rám, soha nem hisztizett, hogy miért nem teszem gyakrabban, és mindig támogatott abban, ami nekem kedves volt. Pedig aztán nekem is vannak dolgaim, amik miatt hisztizni lehetne, a gép előtt gubbasztással meg az éjjeli emberkínzós edzésekkel az élen. (Amúgy más miatt is szakítottunk, köze nem volt ehhez.)


Attól, hogy valaki ésszel iszik, nem lesz rossz ember. Attól, hogy valaki néha berúg, szintén nem. Van, akit untat a buli (engem is, huzamosabb ideig), van, aki meg így töltődik fel, és azt unja, ami nekem szórakozás. Nem kell, hogy a szabadidőtöket ugyanúgy töltsétek. És az sem kell, hogy valaki egy ilyen buli alkalmával pocsolyarészeg legyen, vagy más nőt/férfit lekapjon (szerintem ilyen nincs véletlen...). Szerintem lehetnél rugalmasabb. A dohányzás egy dolog, az szerintem nem olyan nagy elvárás, nálam is pluszpont, ha a srác nem dohányzik, vagy ritkán. De hogy nem lehet rugalmasnak lenni... Az egyetemen kulcsfontosságú benne lenni a bulikban szerintem. Nem mindben, de el kell néha menni, mert ott már a szakmai kapcsolatok egy részét is húzod fel szépen, másrészt jobban számíthatsz hasznos infókra, segítségre, jegyzetre, bármire. Amellett, hogy azért itt már nem minden csak az agyhalottig vedelésről szól. Legalábbis nálunk nem arról szokott. Én nem verném arra a mellem, hogy nem iszom alkoholt, mert annak ellenére, hogy nem jellemző rám, nem hiszem, hogy ez adna az értékemhez, vagy venne el abból. Nem kell minden áron fuck the system módba kapcsolni és a "szenny mai fiatalsággal" szembemenni. Ha nem a te világod, oké. De ne ebben mérd, hogy ki normális ember, és ki nem.

21N

2017. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Effektíve és logikus.
2017. nov. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak normálisabb csajok, akik nem isznak, nem cigiznek és háziasak. Egy jó részük viszont csúnya:P

A szebbek meg vagy hamar találnak párt és azt lesheted, vagy pont, h olyan közegbe vannak, ahol töketlenek és kihasználósak vannak. Ezért nem kezdeményez. Nekem egy vallásos párom van, nem nagyon iszik, nuku cigi. Tipikusan régimódi, anyáskodó, gondoskodó, szeretgető, ágybareggelithozó nő. Ritka, mint a fehér holló. Cserébe nem kell dolgoznia.

2017. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Apácáknál próbálkozz. :)
2017. dec. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Szivacsvagy válasza:
A fasz fogja ezt végig olvasni
2021. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!