Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan fiatal nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan fiatal nők akik képesek intellektuális, vagy egyéb belső értékhez vonzódni a külsőt kevésbé figyelembe véve?

Figyelt kérdés

A testalkatom nem valami magas, nem vagyok túl jóképű sem. Izmokat sem növesztettem az évek alatt. Viszont magas az iq-m, sokat olvasok és önkénteskedem. Ez szép és jó is így számomra, azonban lassan kezdem azt gondolni, hogy semmit sem érek ezekkel a nőknél, ugyan is a legtöbb amit 29 év alatt elértem, az néhány lány barát. Egyre jobban azt látom, hogy ők is csak azért tartanak, hogy megoldjam a problémáikat. Természetesen megkapom mindig, hogy majd megtalálom az igazit és hogy szuper jó fej és aranyos vagyok, csak várnom kell. Ezt hallgatom 12 éves korom óta, amikor megpróbáltam egy szülinapi bulin összejönni egy lánnyal.


Ezzel szemben ott vannak azok a srácok, akik jól néznek ki és magasak. Életükben nem olvastak egy könyvet, még az egyetemen sem, ellenben a mobiljukat babrálják egész nap. A gyúráson és a hülye internetről összehordott hülyeségeken kívül semmi másról nem lehet velük beszélni.

A nők pedig mindegy, hogy néznek ki, ugyan ez. Beszélgetni alig lehet velük, csak arra figyelnek aki tetszik nekik. Mosolyognak üres tekintettel - melyre rá van írva hogy "dugj meg". Ha velem beszélgetnek akkor az telefonjukat bújják közben általában.


Tényleg ez kell a fiatal nőknek manapság ?

Mert az hagyján, hogy ez nagyon felszínes, de ráadásul nagyon elkeserítő is...



2017. nov. 1. 17:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Itt alapvetően az a baj, hogy lenézed azokat, akik jól néznek ki. Rengeteg pasit ismerek, akik intelligensek és jól is néznek ki. Tudod az az igazság, hogy az IQ nem méri a legfontosabb dolgokat. Mint érzelmi intelligencia például. Attól, hogy valaki nem olvasott életében könyvet lehet 1000szer intelligensebb, mint aki egész nap a könyveket bújja. Alapvetően az élettapasztalat, az élethez való intelligencia többet ér, mint elolvasni a Büszkeség és balítéletet. Illetve attól még senki nem lett kevesebb, hogy néha megemelt egy-egy súlyzót.

És persze az ember személyisége, kisugárzása ezektől teljesen független dolog. Alapvetően sosem jönnék össze olyannal, aki ismeretlenül bírál valakit, aki jobban néz ki nála, vagy éppen a telefonját nézegeti. Nem vagy több ezeknél az embereknél, és amíg ezt nem fogadod el, valamint a többi embert hibáztatod a saját sikertelenségedért, addig nem fogsz értelmes párt találni.

2017. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

# 9,11


Nem a könyvolvasás a lényeg, hanem a jelenség. Izmokat meg minek növesszek, nem ér semmit, ha valaki nem elég magas és jóképű már alapból. Szekrényt pakolni pedig nincs kedvem, inkább fizetek érte.

2017. nov. 1. 19:10
 13/18 anonim ***** válasza:
96%
Akkor mi a kérdés? Eldöntötted, hogy ennyi vagy.
2017. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az a baj te nem vagy éhes.Hallottam olyat tudod amikor bele voltam buzulva a súlyzózásba rég,hogy egy magas természetes testalkattal rendelkező dolgozó 45-50es apa mondta az ő fia nem ilyen hülyeségekkel foglalkozik,már a második ingatlanját építette,szedte össze huszon éves korára 96körül.

Önkéntes lányok között nincs neked tetsző?

Csak aztán a nagy válogatás közben beválasztasz egy normálisnak tűnő lányba aztán kiderül például hogy "pata".

2017. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem most is olyan férfi tetszik, aki először külsőre nem tetszett de ahogy megismertem, az intelligenciája és belső értékei miatt teljesen odavagyok érte. Bár ő magas, de nem izmos és nem jóképű (nekem tetszik, de objektíven nézve tényleg nem szépfiú). Veled ellentétben ő nem általánosít azokra akiket nem ismer csak látásból, és nem ítél el másokat irigységből. Volt már kapcsolata, érdekes nem csak nekem tűnt fel hogy milyen értékes ember.


22N

2017. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
96%
Huh csak úgy dőlt rám a zabolázatlan iq, miközben ezt olvastam. Le is kell dőlnöm egy kicsit...
2017. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
95%

még mindig nem értem, hogy a nem jó külsőből vagy nem jó fellépésből hogy vonos le a következtetést, hogy belülről rendkívüli vagy.


a nőkről kialakult képed nevetséges, a valósághoz nincsen köze, csak az önvigasztaló fantáziádhoz.

2017. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A külsőt figyelembe kell venni, legalábbis olyan téren, hogy vonzódjon az ember az illetőhöz. Nyilván van, ami ilyen társadalmi sallang, meg mit szólnak a haverok, na azt tényleg meg kéne próbálni levetkőzni.


Nekem mindig a belső volt az elsődleges, de a külső is fontos... mondjuk szerencsémre sosem az ilyen izmos macsók voltak a zsánereim (azért szerencse, mert nem éppen olyan alkatú lány vagyok, akikre ők hajtanak :D...). Párom is csak annyira "hasonlít" a médiadeálra, hogy magas (de a magasság sem volt tényező nálam soha, amíg magasabb nálam), de nincs filmsztár feje és pocakos is. De vonzódtam hozzá, és ilyen tekintetben fontos volt a külső is.

2017. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!