Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van köztetek olyan, aki egy időben félt a nőktől, mostanra viszont játszi könnyedséggel teremt kapcsolatot nőkkel és csajozik?

Figyelt kérdés
Ha így van, mi hozta meg a változást, az "áttörést"?

2017. nov. 3. 08:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eljön majd az a pont ami után már nincs vesztenivalód.
2017. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. A változást a pozitív megerősítés hozta. Rájöttem, hogy ha bem leszek tökös és nem kezdeményezek lányoknál, akkor semmi változás nem lesz az életemben. Így elkezdtem lábyokkal beszélgetni, elhívtam randizni őket és láss csodát, pár beégés, sikertelen randi után lett barátnőm. Azóta nincs probléma, ha oda kell menni lányolhoz, persze izgulok, de sokkal könnyebben megy a dolog, gondolom idővel meg még jobb lesz. Szóval ha csinálod, előbb-utóbb nem lesz ez gond.
2017. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, jelen...18- 20 éves koromig nagyon nem találtam a kommunikációt , az összhangot a csajokkal, bár az akkori életvitelem, baráti társaságom is benne volt. Aztán 22 évesen valami megváltozott...
2017. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Èn nem fèlek, csak előre tudom, hogy a korosztályomban szinte minden olyan nőnek van barátja, aki normális jellemű (ès ha mellè nem szèlsősègesen csúny akkor mindegyiknek). Sajnos nem sok magányos jobb jellemű 24-26 èves nő van.
2017. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyilván egy komoly párkapcsolat változtatott meg. Önbizalmam és tapasztalatom lett... azóta is áldom az a nőt, aki komolyan vett, és persze 5 év múlva én csesztem el a dologot, de abból is tanultam 😀
2017. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mind a mai napig tartok a nőktől. Inkább egy tucat csörgőkígyó, mint egyetlen nő.
2017. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem a féltem a jó szó, inkább az, hogy nem tudtam bánni velük, illetve általánosan gyenge voltam szociálisan. Gyakorlás, általános fejlődés (sport, munka), néhány pszichológiai (nem pua!) és testbeszéddel foglalkozó könyv elolvasása (utóbbira nagyon vak voltam), lányokkal barátkozás.
2017. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont. Úgy kell hozzáállni a pitsákhoz, hogy ha nem jön össze, akkor se vesztesz semmit. Ha így kezeled őket, akkor vonzódni fognak hozzád, mert tudatalatt ez jelzi nekik azt, hogy alfahím vagy, aki nem parázik és nem kapálódzik egy nő miatt se, mert majd megkap egy másikat. Ironikus egy dolog :DD Persze ehhez el kell jutni a kiégettség egy olyan fokára, hogy tényleg ne érdekeljen már, ha lepattintanak.
2017. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A játszi könnyedség még azért nincs meg, de huszonéves félénk szűz állapotból indulva sokkal határozottabb lettem. Nekem a pua segített sokat (mármint annak az értelmesebb, pszichológián alapuló része, nem a feromon parfüm és a betanult szövegek :D) és a hozzá kapcsolódó támogató baráti társaság.
2017. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jelen.

Hogy mi okozta?

Megismertem magam, megszabadultam az illúzióktól, megszabadultam az elvárásoktól.

2017. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!