Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van köztetek olyan, aki egy időben félt a nőktől, mostanra viszont játszi könnyedséggel teremt kapcsolatot nőkkel és csajozik?

Figyelt kérdés
Ha így van, mi hozta meg a változást, az "áttörést"?

2017. nov. 3. 08:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miután elvégeztem az egyetemet, programozóként kezdtem el dolgozni, elég komoly összegért. Tudtam magamnak venni lakást, autót, jó ruhákat. Izmos fizikumot tudtam felépíteni a konditeremben. Meg tudtam csináltatni a fogaim. Ezek után van hogy maguktól jönnek oda ismerkedni a nők, amit elképzelni se tudtam előtte.

A dologban az az érdekes, hogy én évekig próbálkoztam ismerkedni normális, nem bunkó stílusban, randikat összehozni, komoly párkapcsolatot kialakítani . Ez idő alatt egyáltalán nem kellettem nekik, sokszor megalázó, bunkó módon utasítottak el, amivel elérték, hogy most mikor már kellenék nekik, undorodom a személyiségüktől tőlük.

2017. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
# 11 Programozóként annyi szabadidőd volt? Megundorodtál, aha...
2017. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Változtattam bizonyos dolgokon az életemben. Írtam is ki erről kérdést. Régen sovány fiú voltam, aztán elkezdtem gyúrni, sikerült pár kiló izmot magamra építeni, találtam egy jobb melót, elmentem jobb fodrászhoz, vettem pár jobb ruhadarabot. Tehát jobb pasi lettem. Most akadna több nő is, de valamiért ezt nem akarom kihasználni. Olyan is van, aki régen csóróként, csúnyaként elhajtott. Egyáltalán nem ezért változtattam magam. Csak jobban akartam élni. Most meg rajtam vannak páran. Nem akarom bonyolítani az életemet, szerencsére kinőttem a nők imádásából.
2017. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12: elég kevés programozót gályáztatnak kisvállalatoknál alulfizetve, ha ilyen vagy, válts.
2017. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez nálam is megtörtént annyi kivétellel, hogy semmi motivációm a csajozáshoz. Illetve aki tényleg érdekel az kapcsolatban van.
2018. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!